Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#narkotykizawszespoko #adrafinil #modafinil
Hej Mirki, chcialbym sprobowac Modafinilu. Jestem pomaranczka juz od dobrych paru lat, jednak moj nick latwo powiazac z moja osoba w "realu", wiec uzyje mirkowyznan.


Troszke poczytalem i wiem, ze w Polsce jest on dostepny w leku na recepte o nazwie Vigil. W teorii moglbym ogarnac sobie recepte, ale wolalbym zalatwic to w jakis inny sposob :)
Widzialem "na torze" mozliwosc zamowienia go do Polski - pozostaje pytanie: czy grozi mi jakas odpowiedzialnosc karna za posiadanie/sprowadzanie malej ilosci leku na recepte bez posiadania recepty? Nie widzialem tej substancji wymienionej w Ustawie o przeciwdzialaniu narkomanii, ale nie studiuje prawa ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) wiec nie mam pojecia jak to wyglada.
W miedzyczasie dowiedzialem sie o Adrafinilu. Z informacji znalezionych na necie wyczytalem, ze jest to to samo co Modafinil - w sensie, ze metabolizuje sie w modafinil w watrobie. Podobno jest tez calkowicie legalny. Jezeli wg was Adrafinil jest lepszym wyborem, to zarzucilibyscie mi jakimis linkami do polecanych sklepow/sposobow na zamowienia? Jestem praktycznie zielony w tym temacie, wiec jak sa jakies poradniki dla noobow o tych substancjach to bardzo chetnie bym je przygarnal :)

I tak troche z innej beczki - jezeli chcialbym sprobowac czegosc wzmagajaca motywacje, energie (czyli #nootropy jesli dobrze rozumiem), ale na dluzsza mete, nie jednorazowe uzycie, to czym powinienem sie zainteresowac? Czy jest mozliwe stosowanie takich specyfikow bez lub z minimalnymi/malo szkodliwymi efektami ubocznymi?

Uff, troche sie rozpisalem, ale licze na to ze ktos rzuci mi troche swiatla na te sprawy :)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: zapomnij o adrafinil. Chcesz mieć lekko odczuwalne efekty kosztem #!$%@? wątroby?

Co do modafinilu, to trochę słabo pytać tak otwarcie na portalu ze śmiesznymi obrazkami, weź ogarniaj :) Już widzę jak Ci ludzie wysyłają linki albo coś oferują...
@AnonimoweMirkoWyznania: Adrafinil jest dobrą alternatywą natomiast trzeba użytkować go z głową tj. zaczęcie od małych dawek i testowanie stopniowo jak i czy działa. Czasem zdarza się, że nie ulega kompletnie metabolizacji do modafinilu w wątrobie. Ponadto adrafinil wykazuje większą hepatotoksyczność niż moda przez co może wywoływać spore problemy z wątrobą. Jeżeli do tego dodać Twoje szybkie uzależnianie się od substancji to możesz mieć prawdziwą katastrofę kiedy dzień bez stymulacji będzie dniem