Wpis z mikrobloga

@TM76: mylisz się. Nie potrzebuję mieć wartości. Jestem zwykłym Polskim Mirkiem i nie biorę poważnie tego forum tj wykopu tak jak Ty:) ja tutaj sobie siedzę i z uśmiechem wszystko piszę :) a Ty bierzesz wszystko do bani i robisz się czerwony :) a przecież jesteś jeszcze zielony :)
  • Odpowiedz
@Amelek: O co Ci chodzi ? Strażnik czasu jesteś ? Czy serio masz problemy ze sobą ?

Koleś pisze na wykopie zamiast skontaktować się z supportem i od ręki ma wyjaśnienia.

Nie błaznuj, bo spływa po mnie to co do mnie piszesz jak woda w klozecie po ściankach. Koniec nadawania do Ciebie, bo nawet sekundy uwagi nie jesteś wart. Śmiechłem i pierdłem w Twoją stronę i na tym kończę, jak
  • Odpowiedz
@TM76: poprostu nie lubię gdy się obraża moich kolegów. Poprostu napisałeś to zbyt wyniośle. A może ja to zinterpretowałem tak:) Nie denerwuj się ;) poprostu mam dobry humor ;)
  • Odpowiedz
@TM76: dlaczego przeklinasz - tutaj także siedzą dzieci, np moje. Więc wyedytuj swój wpis i normalnie się wypowiadaj a nie jak podrzędny wieśniak za przeproszeniem. Nie uważam Ciebie za wieśniaka ale ktoś kto używa przekleństw kandyduje do takiego miana. Bez odbioru kolego. Myślałem jak zmienisz konto z Rybki na to nowe zielone to przynajmniej przestaniesz być wściekły.
  • Odpowiedz
@Amelek: Opowiedz nam o sobie. Proszę.
Jak to było z Twoim dzieciństwem ? Mama nie karmiła ? Czy z łożeczka upuściła ? A może Tatuś za dużo głaskał po małym i przez to odmieniec jesteś ?

  • Odpowiedz