Wpis z mikrobloga

@Shathann: bardzo dobrze. Ogolnie sprint jest mega zarabisty, jakby nie chodzila za mna hayka to bym chyba zamienil ja model z 7 lat mlodszy i dalej smigal. Plecaczek tylko troche marudzi ze na vfr bypo wygodniej - tu pasazer troszke inaczej siedzi. Ogolnie polecam sprzet - moc wystarczajaca, moment git (w vfr mi brakowalo jak jechalem z pasazerka), brzmienie super, mozna mapy sobie wgrywac i pelna diagnostyke robic (obd w standarcie).
@kefas_safek: Dzięki ogromne za info! :) Przyznam szczerze, że chodzi za mną już od długiego czasu, tym bardziej po przejrzeniu opinii. Ma świetny stosunek jakość/cena + 3 cylindrowy silnik z Tigera :) Jedyne co to mam problem z trafieniem dobrej sztuki w Polsce, ale cierpliwości mam dużo i będę szukał dalej. Brałem jeszcze pod uwagę Kawę Z1000sx i Suzuki GSX1250Fa - ale to już inna półka cenowa.
@Shathann: niestety Sprint to tylko import. Ja kupilem troche przypadkiem jak hayki szukalem 3 lata temu - po prostu gosc na forum napisal ze sprzedaje, obejrzalem i sie okazalo ze git sztuka. Ogolnie 80% to wyspy albo nowy z salonu....