Wpis z mikrobloga

@Oskarek89: ostatnio pokazał twarz oficjalnie i też byłem grubo w szoku xD Jeśli chodzi o sam kanał to zacząłem oglądać go na kursie jak zdawałem prawko i mega przypadł mi do gustu, dużo ciekawych informacji dla rozpoczynających przygodę, obecnie jak dla mnie za dużo testów sprzętów, ale i tak lubię czasami pooglądać :)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ci z motobandy z tego co pamiętam to strasznych cwaniaków grali. Kiedyś obejrzałem u nich recenzję starego i nowego MT-03, najpierw oczywiście przetestowali stary model ale w recenzji nowego jakoś sie nie odnosili nawet do starego (nie dość że nowy wygląda poprostu #!$%@? to i od strony technicznej tez nie powala i zdecydowanie nie powinno to cos sie nazywać MT). Więc moim zdaniem chyba poprostu mówią to co producent im
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Miło się mi go słucha, recenzje motocykli robi jak dla mnie świetnie. Nie cukierkuje każdego motocykla. Jego wygląd zaskakuje, ale na plus. Ma zajebistą bródkę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Ja z kolei widziałem tutaj straszny bul dópy o Luczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A motobandę a szczególności łysego w duecie z gościem z Apexu uwielbiam. CODĘ też obejrzę. Ostatnio przypadkowo recenzował większość sprzętów, które rozważam na następny motong.
  • Odpowiedz
@cheeky_90: tak, to jest Coda - znam go z roboty i w sumie nigdy nie było dla mnie zaskoczenie jak wygląda bo najpierw znałem go z roboty a potem obejrzałem kilka filmików na jego kanale ;)
  • Odpowiedz
@tejotte: kiedyś oglądałem wszystkie jego filmiki bo i zapał miałem do moto większy a jakiś czas temu przestałem w związku z czym nie wiedziałem że doszło do czegoś czego nigdy bym się nie spodziewał - ujawnienia buźki. A tu nagle widzę jakiś filmik, odpalam słyszę głos Cody a tu jakiś typ siedzi zamiast niego :D (w sensie że bez maski) Hehe, Coda to mega fajny gość (na tyle na ile można
  • Odpowiedz