Wpis z mikrobloga

@Hirvio44: Spoko, pochwalam zachwycanie się własną różową, ale co do zdjęcia to powiem w skrócie :

Kadr ( pomijam jego "oklepanie" ) jest słaby - owale struktur pocięte, jedyne co broni ten konkretny kadr to centralnie wycelowana wieża. Rozmiar jest kombinowany bo rzadko widuje się format 4:5.33
Pierwszy plan jest trochę niedoświetlony, ale przynajmniej nie ma przepaleń. Pokusiłbym się o podkręcenie o 0.3 do 0.7 Ev przy zdjęciu, albo o 10%
Pobierz Afropolon - @Hirvio44: Spoko, pochwalam zachwycanie się własną różową, ale co do zdję...
źródło: comment_JQlLO0mmjfChPfNr0NfhVtbUBHmWtU00.jpg
@Afropolon: Ooo, widzę że mamy zawodowca. Podkreślam ZA-WO-DOW-CA. I mistrza techniki, który zechciał udzielić biednym amatorom kilku cennych rad.

Teraz moja skromna opinia. Twoja przeróbka ssie pałkę, aż po kule i wnosi do oryginalnej fotki tyle co nic. W zdjęciu liczy się tylko temat. Techniczne fajerwerki mają znaczenie tylko dla onanistów z fotka.pl (czy jak tam się nazywa ten odpowiednik elektrody dla robiących zdjęcia) i ludzi pozbawionych oka albo nazwijmy to
@Trawker: Po tym jak już odpisałem @Afropolon zauważyłem, że właściwie napisałem to samo co Ty (łącznie z porównaniem do elektrody) 3 posty wyżej. Mało to oryginalne z mojej strony, ale po prostu niszczy mi wątrobę ten rodzaj znawców fotagrafii.