Wpis z mikrobloga

Czyli jednak, wychodzi, że możliwa jest opcja leczenia psychiatrycznego. Może to być jakiś trop, a może oznaczać równie dobrze nic zobowiązującego. Jednak nie o tym, ja naprawdę nie chce spekulować, jestem bardzo sceptyczna, a wszelkie teorie spiskowe ludzi którzy nic nie wiedzą , a opierają się na wypływających z internetowego szamba newsach mnie już nawet nie bawią. Smutne jest to, że jeśli to była jakaś choroba i dziewczyna nikomu o tym nie mówiła świadczy jak dalej zaburzenia psychiczne są wstydliwym tematem wśród Polaków, dziewczyna pochodziła dodatkowo z małego miasteczka, gdzie pewnie każdy każdego zna, lub ma wspólnych znajomych i nie ma takiej tolerancji, w tym się wyrasta i ma się w głowie pełno tabu i chyba długo takim będzie, bo mało nasz kraj dba o akcje nagłaśniające takie problemy.
#magdazuk
  • 7
@dioxyna: #!$%@?. Zakładając, że miałaby słabą czopkę lub NAWET jej spadła, to gdzie pod wpływem paranoi, lęków i innych zaburzeń emocjonalnych jechałaby na wycieczkę do Egiptu? Tacy ludzie nie wychodzą z domu lub jeśli już, to do piwnicy po ziemniaki i nie prowadzą życia towarzyskiego a przy zażywaniu leków są najzwyklejszymi dziwolągami. U tych na górze pewnie pomału gości uśmiech w kąciku ust, patrząc na to jak pelikany pomału łapią kit
@yebatqrwynieczyste: Na studiach rok mieszkałem w akademiku z gościem, który miał wyraźne zaburzenia psychiatryczne i nie dość, że uczył się, zdawał egzaminy to napisał i obronił magisterkę z germanistyki.
Całe noce chodził po pokoju tam i z powrotem, a w łazience ustawiał budynek z butelek po piwie i rano pytany przeze mnie: was ist das, odpowiadał : das kunst : )
@Oseghe: Wybacz, zapomnialem, ze zostales powolany do ustalenia ekspertyzy na temat zdrowia psychicznego Magdy Z. Prosilbym jednak o przedstawienie jak i potwierdzenie swoich kompetencji - obstawiam wszystkie sezony Dr. House lub przejscie gry The Sims: Praca (mozesz wrzucic screeny dzieciole). Moje przemyslenia smialo bym podpial pod temat zaburzen psychicznych wywolanych przez epizody narkotyczne, gdzie nota bene poznalem cpunskie piekielko jak i skutki wywolane wielomiesiecznym watowaniem i dodatkowo wiele osob, ktore skonczyly