Wpis z mikrobloga

  • 0
@Pomaranczek_Bordo Przecież aktualnie sprzedaje się jedynie głupota, przemoc i seks. I to w coraz większym stopniu. Spójrz przez pryzmat tego na czym będzie można zarobić, bo tylko o to chodzi w tym biznesie, a nie przez wyidelalizowany obraz świata wytworzony w Twoim umyśle. Warsaw Shore i kompletne spłycenie nawet takich kanałów jak Discovery to dopiero początek. To proste.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pomaranczek_Bordo Weź sam stawiaj przed każdą swoją wypowiedzią "moim zdaniem", pójdź się leczyć na łeb i skasuj konto. Nawet nie umiesz podjąć polemiki. Szkoda czasu i strzępienia ryja. Żegnam.
  • Odpowiedz
@G-R-B: Jest zasadnicza różnica między patologia reżyserowaną, a zwykłą patologią. To jeden z powodów dla którch magicala nie wpuszczą na plan filmowy, przydzielą mu kamer do filmowania.

Warshaw shore, trudne sprawy,dlaczego ja, jest jakie jest ludzie to lubią. Co nie jest równoznaczne z przyzwoleniem na patologię.

Zarzucasz mi idealizowanie, a sam robisz to na swój "patologiczny" sposób. Jest takie powiedzenie "wpuść wieśniaka do biura to atrament wypije". Tak w skrócie bym określił jeden z powodów dla których magical nigdy nie zrobi kariery w taki sposób jak obecnie, poza
  • Odpowiedz
  • 0
@Pomaranczek_Bordo Masz bardzo zamknięty umysł. 30 lat temu nikt nie myślał, że Frytka będzie się bzykać w jacuzzi na oczach milionów ludzi. Wieśniak już został wpuszczony, wypił atrament i właśnie sika na wykładzinę. Za późno kolego. To się sprzedaje, więc nie ma innej możliwości dla komercyjnych telewizji niż pójść tym trendem. Sorry, ale nie będę dodawał przed każdą wypowiedzią "moim zdaniem", bo wydaje Ci się, że piszę w imieniu całego wykopu.
  • Odpowiedz
@G-R-B: Czarnolisto, a ty baw się dalej rozkoszując się patologią.

I z dwojga złego wolę tę patologię reżyserowaną, gdzie grają aktorzy (nawet jeśli są byle jacy) od twojego danielka.
Po prostu co za dużo to nie zdrowo, niech zostanie tak jak jest. PatologiaYT niech zostanie na YT, reżyserowana patologia telewizji niech zostanie w telewizji. Ludzie wybiorą co im się bardziej podoba. Ani ty tego nie zmienisz, ani ja.
  • Odpowiedz