Wpis z mikrobloga

#bitcoin #kryptowaluty #anonimowosc #tor #vpn @pawlo74

Witam. Czysto teoretycznie, bo zainteresował mnie temat - nie wiem jak całkowicie anonimowo zakupić BTC. Mógłby ktoś coś zasugerować, doradzić ?

1. Zakładam konto na bitmaszyna na SWOJE DANE, wymieniam złotówki na BTC, weryfikacje kont itp. pomyślne.
2. Robię przelew BTC z bitmaszyny na swój portfel. Portfel założony na tym samym kompie.
3.Włączam VPN i TOR
4. https://bitmixer.io/index.html
5. Zmiksowane BTC przelewam na jakiś sklep gdzie kupię medycznego papierosa.
6. Płacę i czekam.

Inna opcja.

1.Zakładam konto na którejś z giełd/kantorów na lewe dane ( nie istniejące ) lub kupuję BTC w bitomacie.
2. Zakładam portfel..
3. Przelewam środki na portfel.
4. Przelewam środki na sklep.
5. Płacę i czekam na paczkę.

Jakie słabe punkty ma plan numer 1 , a jakie plan numer 2 ?
Jakie są Wasze pomysły ? Kurde im więcej czytam tym mniej wiem, niby portfele nie mają IP to może niepotrzebnie się przejmuję kupnem anonimowo BTC, a zamiast tego powinienem skupić się tylko na tym by logując się na sklep mieć VPN i TORa ?

Z drugiej strony ciekawe czy ktoś monitorujący sklep nie jest w stanie namierzyć z jakiego portfela przyszły BTC, pewnie idzie, ale czy idzie dany portfel powiązać z danymi osobowymi ? ( KUPNO BTC to np. przelew z autentycznego konta na bitmaszynie na swój portfel ).
W którym momencie najlepiej zastosować mixer ?

A może jeszcze lepiej by było :

1. Linux Live CD + VPN + TOR
2. Zakładam portfel.
3. Jadę do bitomatu i tam kupuję BTC lub Zakładam konto na nie istniejące dane i przelew robię na poczcie ?
4. Przelewam na sklep i kupuję, szyfruję wszystko PGP.

Chaotycznie,ale mam taki rozpierdziel w głowie natłokiem informacji, że muszę się poradzić.
Z góry dzięki !
  • 15
  • Odpowiedz
@Nie_wazne: miksowanie jest dużo skuteczniejsze przez walutę Monero. Nie mówię że w jakimś celu tylko tak ogólnie co do zasady.

Stawia się jej portfel (oczywiście za #tor). Czeka się parę dni (tu na wypoku pytasz z IP swojego czy tor?) lepiej żebyś nie był jedynym IP które odpaliło Monero w tym miesiącu w Polsce. Więc tor.

Przelewasz BTC na np shapeshift.io lub inny kantor altcoinów, zamieniasz BTC na XMR. Wyjmujesz XMR na
  • Odpowiedz
A może ktoś polecić jakąś stronę w języku Polskim gdzie będą opisane różne aspekty związane z anonimowością bitcoinów,portfeli,zakupów ?

@PrawieJakBordo: nie chcę mieć kontaktu z syfem, chcę se raz w życiu zapalić coś dobrego i tyle, raz na ruski rok zapalę to chcę dobre, sam chcę wybrać,a nie liczyć na szczęście.
  • Odpowiedz
@Nie_wazne: OPRÓCZ TEGO, jak inni radzą, można pierwszy zakup BTC zrobić w miarę prywatnie.
Dobrą opcją może być też spotkanie IRL. Mała szansa że to ktoś podstawiony.
Ale nie zaszkodzi potem i tak zastosować powyższej metody.

"A może ktoś polecić jakąś stronę w języku Polskim gdzie będą opisane różne aspekty związane z anonimowością bitcoinów,portfeli,zakupów ?"
mój opis powyżej. Jak coś to pytaj na tagu #bitcoin
  • Odpowiedz
@Nie_wazne: tor oczywiście przez tor browser bundle. Niektóre serwisy będą wymagać włączenia im javascript.

Do wszystkich operacji warto robić odstęp czasowy bo inaczej to oczywiste że to to samo.
Oraz inne kwoty, dlatego kilka adresów monero nowych i nie wszystkie na raz wydaj.

Oczywiście też nie należy wydać na raz z adresu BTC1+BTC2+BTC3.. na jeden cel w
  • Odpowiedz