Wpis z mikrobloga

@Slonx: @szad: Przecież to jest zwykły hollywoodzki, miejscami bardzo tandetny filmik, który został uznany za dobry (a nawet wybitny, phi) tylko dlatego, że wzrusza. Sama historia jest banalna i naciągana. Pod względem technicznym również nic nadzwyczajnego. Ogółem nie jest jakiś zły czy gniotliwy, ale uznawanie go za najlepszy w historii (imdb, filmweb itp.) to jest bez wątpienia kpina z kinematografii.


@addr: czy ty serio myślisz, że
  • Odpowiedz
@aett: A czy ty serio myślisz, że podanie argumentów za tym, że film jest dobry polega na napisaniu "to dobry film" tylko w bardziej zawoalowany sposób i pełnymi zdaniami? Bo większość pozytywnych opinii na temat tego filmu właśnie takie jest, więc nie wyjeżdżaj mi z czymś z czym sami macie olbrzymie problemy.

"To świetny film, popłakałem się na nim, taki wzruszający, piękna historia, bardzo fajny, trzymał w napięciu, nie nudziłem
  • Odpowiedz
@szad: A, i jeszcze tobie mogę odpisać w ten sam sposób:

Jakaś argumentacja za tym, że film jest dobry? Czy po prostu bardzo chcesz być taki sam konformistyczny jak wszyscy, tylko dlatego, żeby nie zostać skazanym na ostracyzm? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak się teraz czujesz? Mam nadzieję, że podle. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@addr: dalej nie przedstawiles zadnego argumentu tylko lejesz wode jak maturzysta na polskim, i myslisz ze jestes wielkim znawca ktory idzie pod prad, gdzie tak naprawde jestes zwyklym piwniczakiem ktory w dupie byl i gowno widzial, i obejrzenie paru filmow niszowych pod kołderka tego nie zmieni. Oczywiscie caly swiat razem z filmwebem i IMDB sie myli, ale mati z piwnicy z pierdziszewa na slasku wie lepiej ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@addr: co ty #!$%@? człowieku, nawet w prawie jak oskarżasz kogoś o coś, to strona atakująca ma obowiązek dowiedzienia winy, a nie człowiek oskarżony swojej niewinności xD miałem przez trzy lata tydzień w tydzień wykłady u hendrykowskiego, tony godzin zajęć z krytyki filmu, ale co ja tam wiem - internetowy filmoznawca tutaj bryluje i trzeba znac swoje miejsce w szeregu. jesteś parodią, serio.
  • Odpowiedz
A czy ty serio myślisz, że podanie argumentów za tym, że film jest dobry polega na napisaniu "to dobry film" tylko w bardziej zawoalowany sposób i pełnymi zdaniami? Bo większość pozytywnych opinii na temat tego filmu właśnie takie jest, więc nie wyjeżdżaj mi z czymś z czym sami macie olbrzymie problemy.


@addr: tak jak 99% wszystkich opinii o jakimkolwiek filmie? przecież to ty jesteś tym wielkim nonkonformistą i chcesz burzyć
  • Odpowiedz