Wpis z mikrobloga

@Clefairy: Masz smętny typie ten fragment porządnie odszumiony i oczyszczony, w trzech prędkościach żebyś nadążył z percepcją:

https://drive.google.com/file/d/0B5oJjASIlU_oNFNRZEpiMkJVX1U

i znajdź tam cokolwiek co przypomina "bo to nas obciąża" jak to wmawiają na tamtym filmiku. Sfajdasz się w gacie a nie znajdziesz.

A jeśli jednak zamiast tego usłyszysz swoim wątłym słuchem to co tam naprawdę jest, czyli "kuma całą rozmowę" to grzecznie przeproś.
@Clefairy: Nie, przepraszam, taga zapomniałem wyciąć, a już wyedytować potem nie mogłem. Ze smartfona czasem nie trafi się tam gdzie trza. Pisałem do wszystkich tych, którzy tu od rana taplają mnie w gównie tylko za to, że wyłuskałem kilka nowych (i to IMO ważnych) tekstów z nagrań i się nimi tu podzieliłem. Ze 100 obelżywych komentarzy dostałem w parę godzin, ***j wie za co. Człowiek żałuje że się tu w ogóle
@gigaset: Wraz z wysypem zielonek nastal wysyp pomaranczowych i bordowych przegrywow buldupiacych o nowe konta starajace sie rzucic nowe swiatlo na sprawe. Pomijajac konta faktycznie nowe (z ktorych wiekszosc ma na rozwiazanie zagadki smierci panny Zuk pozytywny wplyw), jakos zadnemu pajacowi majacemu tu konto od 2-3 lat, nie przyszlo do glowy, ze z zielonego konta moga sie wypowiadac uzytkownicy sledzacy wykop od poczatku, albo chociaz dluzej niz boldupcy. Olej pajacow i
@Miroslaw_juz_nie_suchoklates: Mądrego i sympatycznego człowieka to aż miło poczytać i mu odpisać! Dziękuję za słowa otuchy i pozdrawiam. Wykop rzeczywiście biernie śledzę od niepamięci, zapewne od dłuższego czasu niż niejeden taki z buraczanym kolorkiem. Ja jestem z tych co przygodę z siecią od modemu 9600 bps zaczynali na Amigach, a na Ericssonach HiS z RWT (115,2 kbps) to już się habilitowali ;), czyli długo przed poczęciem wielu z tych co tu