Wpis z mikrobloga

W sumie racja. Hunter najwiecej z nim wygrywal. Reszta raczej slabo. Na dluzsza mete hunter mnie nudzi a jak trafie na quest rogue innym deckiem to wtopa. Chyba trzeba to poprostu wliczyc w procent przegranych. Wydaje. Mi sie jednak ze ten quest jest troche zbyt OP. Ciekawe czy to znerfia.
@escoban: Też mam takie wrażenie. Dziwi mnie, że nie słychać nic o planowanych nerfach. Imo quest rogala powinien dostać nerfa. Do tego dołożyłbym nerf buffa palka za 6 many.
@escoban: burn mage, od poczatku gry walisz w pysk i kiedy rogue zrobi juz swojego questa, dzieki burstowi i ice blockom zazwyczaj wygrywasz face race. Swoja droga nie rozumiem tego hejtu na quest rogue, deck jest dosc wymagajacy do wymasterowania, a to, ze czasem sie zrobi questa w 3ciej rundzie, no coz, inne decki tez potrafia wygrac gre przed 5 tura przy dobrym mulliganie i top deckach
@Hilarious zgadzam sie. Aczkolwiek jedba karta wygrywa gre. Shadowstep i sam quest troszke zbyt op chyba. Z drugiej strony zgodze sie ze duzo deckow przy dobrym mulliganie wygrywa w 4-5 rundzie.