Wpis z mikrobloga

@holigen89651: Mahonshot niech taki święty nie będzie, bo też banicje za byle gówno daje i jest fałszywą szują. Ogólnie to te mody niedorozwinięte są i za bardzo do "władzy" się poczuwają, próbują ludzi ustawiać pod swoje poglądy. Często widzę jak ktoś ciśnie Mahonka, czy chamsko spamuje jakąś reklamą, a weź im to wypomnij - ban. Pamiętam jak jeszcze na wakacje była wolność słowa na czacie
(,)
@inkyz Nie mow,ze mahonshot czy widzu,ze banuja za free,jesli ktos wyzywa adminow,to chyba normalne,ze bana dostanie,a bez slow mode jak ten czat tam #!$%@? to i tak cud,ze staraja sie ogarniac,ale prawda jest taka,ze typiarka za rysunek dostala moda,to teraz robi sobie atencje swoim insta czy snapem,a oni bynajmniej cos robia,znasz ich,ze sa falszywi?
@holigen89651: Nie nie, właśnie te gwiazdy nie potrafią odróżnić konstruktywnej krytyki od hejtu, poza tym rzadko im tam ktoś wciska od #!$%@?.

Znasz ich, że są fałszywi?

Prywatnie? Oczywiście, że nie. Pozwoliłem sobie ocenić po tym co wypisują, a taki Mahonshot podpadł mi buntowaniem Mahonka, żeby nie jechał do Magicala, bo to patologia, wstyd i tfu, jednak jak dostał u Daniela moda to już było wychwalanie pod niebiosa i wazeliniarstwo, o
Mahonshot jak i Mahonek oni w ogole nie lubili magicala,ale rozumiesz,ze kiedy Mahonek zaczal magicala lubic,a mahonshot gadal z nim prywatnie ziomek,przeciez ludzie sie zmieniaja Magical tez sie zmienil,jak kazdy sie zmienia,przeciez on z nim gadal na tsie i z mahonkiem,jak kiedys kose mieli ziomek,z tego co wiem on Medusy nie lubi chyba,ale skoro dzis tam zadzwonil chyba,aby nie robili dram Mahonkowi i tyle,ja siedze u Mahonka od 1k subow,wiec wiem co
@holigen89651: To niezła zmiana o 180° w ciągu dwóch dni XD Mi się nie rozchodzi o dzisiaj, mi się rozchodzi ogólnie. Mahonek potrafił czasem na lajwie do Medusy zadzwonić, tymczasem wielmożny Łukasz na czacie

Mahonek, nie gadaj z nim, rozłącz się hurr durr nie lubimy go

Później jednak Medusa wszedł na czat, a Mahonshot co? "Meduska, pozdrowisz mnie? "
Kiedy ty to widziales? Bo chyba ktos ci cos podeslal,bo ja siedze ciagle kazdy livie widze czytam co kto tam pisze a takie cos to chyba z dupy sie urwalo,a po 2 on nie dziala sam,tylko ze swoimi jakimis wspolnikami do jego konta,z tego co mi Mahonek mowil :)
@holigen89651: Z Magicalem było jak Mahonek miał jechać do Torunia, a z Medusą jak Mahonek pokłócił się z tym dzieciakiem, Damianem. Nikt mi nic nie podesłał, jeszcze taki #!$%@? nie jestem, żeby ferment siać z drugiej ręki, ale chętnie chciałbym być przy posiadaniu jakichś ss - niestety wtedy nawet o tym nie pomyślałem.
Po prostu to pamiętam i został mi do Łukasza uraz :)