Wpis z mikrobloga

Skoro markus boi się o swoje życie przez to co krąży w internecie to znaczy ze czyta komentarze i śledzi co w temacie.

Kolejna sprawa sprawdził ktoś czym został nagrany film ? Bardzo słaba jakość a chłopaki bogate podróżują po świecie i pewnie posiadają ajfony xD a tam jakośc nagrywania obrazu i dźwięku jest super. Wiec tez coś nie pasi
#magdazuk
  • 13
  • Odpowiedz
No i jeszcze jedno sprawdzić metadane zdjęć np jak magda leży w łóżku i co mnie jeszcze zastanowiło to na filmie kabel usb podłączony do macbooka .jak wiadomo na iPhone można tylko wrzucić zdjęcia i filmy albo je usunąć
  • Odpowiedz
@Detektywciapatych: btw - zdjecia dodawane na facebook maja usuwane metadane. Co do iphona -w ciemnym pomieszczeniu jakosc jest slaba. Podlaczony do macbooka bo moze ktos zgrywal film/ladowal telefon. To tyle z twoich "poszlak" :) i co ma jakosc ?
  • Odpowiedz
@Detektywciapatych: ale bierz pod uwage ze z iphona film trafil na YT, wczesniej mogl byc skompresowany, do tego kompresje dorzucil YT i taki jest wynik (przykladowo ktos chcial szybko wrzucic film na yt, chcial miec mala wielkosc pliku, tyle minut w 1080p to by spokojnie bylo ponad 1gb). - zwroc uwage ze jakosc audio jest akurat super. Zdjecia z sieci - jak Magda lezy na lozku - zgodnie z tym co
  • Odpowiedz
@escobol: Czy w sytuacji kryzysowej kompresował byś film? Kompresja zajęła by dłużej niż wrzucenie 1 gb filmu na yt. I To jest właśnie dziwne, wygląda to tak jak by ktoś skompresował obraz (bez pośpiechu) nie zmieniając ustawien dzwięku(bo jego jakość jest zaskakująco dobra). YT kompresuje filmy ale ludzkie oko nie jest w stanie tego zauważyć w tym momencie. Pracuje w branży gsm/komp/internet/ od dobrych 10 lat i wiem co potrafią telefony.
  • Odpowiedz
#magdazuk #csiwykop

Nie wiem czy było ale 2 wrzutki

"Na fejsbukowej grupie zamknietej nawet siostra Magdy kasowala komentarze rzucajace cien podejrzen na Markusa wiec trudno dziwic sie tobie, ze smiesza cie "teorie spiskowe". Do czasu, a konkretnie do dzisiaj. Cytat z grupy, w ktorej siostra Magdy jest administratorem
(...) Wszystkie materialy i sugestie, jakie od Panstwa otrzymujemy sa przez nas wnikliwie analizowane. Jestesmy i pozostajemy wdzieczni za wszelkie informacje, ktorymi sie Panstwo
Detektywciapatych - #magdazuk #csiwykop

Nie wiem czy było ale 2 wrzutki

"Na fej...

źródło: comment_nGSiiFpxV6ZiFY7vFzzMOe9R9YqDSWDa.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz