Wpis z mikrobloga

wykonalem wlasnorecznie nastepujace modyfikacje:

- polerowanie mechanizmow
- dorobienie miekkich tytanowych sprezyn
- przycieta muszka
- oksyda zdjeta kwasem
- szkielet wyszczotkowany na drobny mat
- zlocenie 24k finegold 4-8 mikronow

zaczelo sie od uberti colt cattleman 1873 stal hartowana w oleju z krotka lufa - zakupiony w sklepie polecanym w opisie mojego video-poradnika o broni bez pozwolenia. okladziny z wlokna weglowego zamowilem u goscia ktory lepil pierwsze auta marki koenigsegg. zrobie jeszcze wersje polerowana na lustro i rodowana na niebiesko z okladzinami z muszli uchowca.

a potem walne se wiadro kalachow na zloto i bedziemy z nich walic na taktycznych lezakowaniach ()

#bron #majsterkowanie #czarnoprochowycontent #brzydkiburak #zloto
BrzydkiBurak - wykonalem wlasnorecznie nastepujace modyfikacje:

- polerowanie mech...

źródło: comment_bWPRWLLQ3MQlXstD7g3KH9vDxWcRbhPX.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Migfirefox: nikt nie umial lub nie chcial zlocic broni wiec sie #!$%@? i kupilem wlasny mini-warsztacik jubilerski

zlocenie:

zasilacz laboratoryjny + chemia przygotowana przez zaprzyjaznionego chemika. trudno policzyc ile to kosztowalo ale gdyby kupowac gotowce ze sklepow dla jubilerow to na start trzeba przeznaczyc od ok 3-6k i potem zlocenie takich zabawek wyjdzie w przedziale 200-1000 od sztuki. wbrew pozorom najbardziej pracochlonne i kosztowne moze sie okazac prawidlowe przygotowanie powierzchni zloconych
  • Odpowiedz
Może trochę reklama ale jakby ktoś chciał wykonać takie coś u jubilera w Trójmieście to znam człowieka który by się pewnie podjął
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak:
Wiem ze bawie sie w archeologa, ale...
Moglbys wytlumaczyc mi jedna rzecz: dlaczego te rewolwery mają tak wysokie muszki?
w zasafzie nie tylko te, remingtony tez walą grubo pod cel.
Z gory dzieki za odpowiedz.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak:
Dzieki za odpowiedz. Juz sie balem ze chodzi o jakis magiczny sposob celowania, znany tylko wtajemniczonym.
W remiku skróciłem muszkę, ale to inox i muszka na jaskolczy ogon wiec w razie fakapu mozna wymienic.
Tutaj oksyda :(
moze cos z farbą zakombinuję
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak:
Tutaj znalazłem wytłumaczenie... tylko...
O ile rozumiem odrzut broni po opuszczeniu lufy przez pocisk (No bo w końcu mamy przecież ryglowanie krótkim odrzutem lufy), o tyle tajemnicą jest dla mnie, w jaki sposób w rewolwerze pocisk miałby oddziaływać na broń przed opuszczeniem przewodu lufy - przecież nie ma żadnego elementu ruchomego, który mógłby odebrać i wykorzystać tę energię (jak chociażby w zamku swobodnym / półswobodnym), zaś zespół lufa-bęben-rama zachowuje się
  • Odpowiedz