Wpis z mikrobloga

@Michaukso: @FeniEnt: no chcę mieć możliwość wypłat np na polo więc chyba muszę zweryfikować. Po za tym chyba nie da się zalogować bez weryfikacji numeru na steem? no i co się stało z strimi piszę że jest na strimi.info ale gdy wchodzę na strimi.info to widzę że jestem na steem a nie na strimi
@Michaukso: no wychodzi na to że nie da się zakończyć procesu rejestracji bez zweryfikowania numeru jest to ich zabezpieczenie przed spamem. Także no już nie wiem co zrobić. mam dwa numery w play kupione wczoraj aktywne i inne przychodzą smsy a weryfikacyjny nie przychodzi mimo że poprawnie wpisuję numer.
@Amelek: serwis z którego korzystają do weryfikacji telefonów podobno ma jakąś czkawkę. Spróbuj za jakiś czas.

PS.

#steam


chodziło Ci raczej o #steem ;) Poza tym... stwierdzisz... "dlaczego steem". Co za głupia nazwa, więc śpieszę z:

Dlaczego Steem? Steem to nie nazwa serwisu internetowego lecz nazwa sieci blockchain (bazy danych z wbydowanym systemem płatności), posiadającej własną kryptowalutę Steem. Nazwa sieci to gra słów. Z angielskiego, "to esteem" oznacza "szanować poważać". Steem