Wpis z mikrobloga

@goferek: szare renault "instruktora rafala" z firmy asy strzelectwa / wypelnione po dach kalachami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pojechalismy do poznania negocjowac z polskim zwiazkiem lowieckim mozliwosc wynajecia strzelnicy mieszczacej sie przy @Lizawka_HRPC / chce zrobic kolejne taktyczne lezakowanie dla poznanskich mirkow / siedzibe rogalowego krola mielismy po drodze
  • Odpowiedz
@Golomp: negocjuje mozliwosc organizacji taktycznego lezakowania z kilkunastoma strzelnicami w calej polsce. w tym sezonie mozliwe ze bedzie lubiszyn + poznan + warszawa + kolejne suchodoly + mragowo + tajemniczy obiekt z czolgiem blisko trojmiasta + absolutny totalny wypas na slasku...

mam juz zaplecze umozliwiajace przeprowadzenie imprez takich jak slynne strzelanki w knob creek ale nadal nie dysponuje zadnym poligonem i na razie pozostaje ustalanie zwyklych strzelnic... a to idzie jak
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak: Bardziej chodziło mi o to czy jak jestem z poza Poznania to czy mogę przyjechać xD
A jak tak to ja jedną rezerwację proszę, do Warszawy nie miałem czasu przyjechać ostatnio to trzeba nadrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz