Wpis z mikrobloga

@Arveit: u mnie tak. Ale ja juz mam wprawę. Za pierwszym razem się trochę cykałem, że się utopię czy coś. O sposobie dowiedziałem się od jakiegoś typka pod sklepem który się chwalił swoim ziomkom, że tak robi xd Byłem młody i głupi, postanowiłem spróbować, zadziałało wiec korzystam.
  • Odpowiedz
  • 1
@Arveit Co wciągasz? Jeśli to coś pokoju Red bulla, to sporobuj czegoś słabszego mi pomogło. Albo odpuść na jeden dzień to samo przejdzie. Smarkaj delikatnie nos nic na siłę.
  • Odpowiedz
  • 2
Aż się zacytuje

@Pete1 Z wymienionych przez ciebie tabak to tylko Alpina mi została. RedBull kopie i strasznie wysusza śluzówkę. Odstawiłem po 2 dniach bo już nawet wciągać nie mogłem. Zostałem przy Gawicie.

@Zashi To się podziel ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@K4MIL co odpuścić i co przejdzie? :P katar mnie zaatakował bo sie przeziebilem, a tabaka zawsze mi pomaga, ale mam tak dziure zapchana ze nie wchodzi ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@K4MIL pisalem wczesniej w komentarzach. Ale to nieistotne i tak xd tabaki nie wciagam jakos przesadnie duzo zeby mnie az zatykala czy wysuszala :) nigdy nie zdarzylo mi sie przesadzic a wciagam juz ho ho, z 10 lat
  • Odpowiedz