Wpis z mikrobloga

  • 0
@MRacheron do 20 maja jeszcze można, ale wątpię, żeby jakikolwiek punkt jeszcze je miał. Ale spokojnie będą jeszcze te wellspring tylko, że pakowane 10x10ml. Na razie masz cloud'n'base za 19,90 zł 5x10ml
  • Odpowiedz
@gouomp: 50/50 i z tego co pamiętam to 12mg mieli. Marka justfake kupiłem 100 na początek i bardzo dobre, po 4 dniach się wyklarowało. Siedzisz w temacie to może wiesz dlaczego aromat pomarańczowy po zmieszaniu i odstaniu nawet 7 dni wytrąca się na powierzchni? Z innymi tak nie mam
  • Odpowiedz
  • 0
@MRacheron no generalnie opłaca się mniej, ale te przynajmniej masz do wyboru w stężeniu 50:50 albo 70:30 a wellspring mają 40:60. Te nowe podobno lepsze, ale fakt, cenowo się nie opłaca.
  • Odpowiedz
@gouomp: mam jeszcze kaktusa, limonkę, i słodkiego grejpfruta i wszystko jest cacy, poki co pale tą pomarańcze już jakiś czas i zawsze przed zatankowaniem wstrząsam żeby ten aromat się rozłożyl tak jakby xd przecież nie możliwe żeby to potrzebowało 2 tygodni. Swoja droga bardzo intensywny ten aromat, bardzo dobry i to w steżeniu 1/9
  • Odpowiedz
  • 0
@MRacheron nadal wychodzi taniej niż za zwykłe fajki, zresztą nawet robiąc liquidy na bazach cloud'n'base wychodzi taniej niż gotowe liquidy. Ceny trochę poszły w górę. Niestety nie mogę dokładnie wyjaśnić dlaczego, ale uwierz, że sama na miejscu dystrybutorów i właścicieli sklepów z e-papierosami podniosłabym ceny, bo dostali ostro po dupie. Pretensje można mieć jedynie do tych, którzy wymyślają głupie ustawy.
  • Odpowiedz
  • 1
@marek-wozniak-750 o 100% nie pójdą a obecna podwyżka ma swoje przyczyny. Sama na tym tracę i jestem wkurzona. Napisałam tylko, że ze strony producentów to rozumiem. Nie popieram ludzi, którzy układają te idiotyczne ustawy, bo to właśnie przez nich jest jak jest. Nie uważam tego za normalne.
  • Odpowiedz
@DamianUKF: wyjeb te aro. aromaty ktore sie wytracaja po takim czasie sa nierozpuszczalne w wodzie. aromaty nierozpuszczalne w wodzie beda trudne do wydalenia z pluc i moga powodowac np lipiodwe zapalenie pluc. dlatego uzywa sie aro tylko rozpuszczalnych w wodzie.
  • Odpowiedz