Wpis z mikrobloga

@speedse: Odpowiedziałbym, że oznacza wizualizacje granicy pomiędzy brzegiem, a wodą. A gdyby dociekał dalej to powiedziałbym, że w sumie trochę przypomina waginę i łącząc tę informację ze smutkiem wylewającym się z twarzy pana znajdującego się na obrazku wnioskuję, że rozmyśla on o swojej miłości, której nie udało mu się zaliczyć, a czarne kolory obrazują kontrast depresji pomiędzy jego przemyśleniami, które mają charakter negatywny, a jasnymi i ciepłymi barwami za jego
  • Odpowiedz
@speedse: To jest obraz "Melancholia" Muncha. Myślę, że poprawnie było powiedzieć, że Munch w kresce linii brzegowej przedstawiał smutek i samotność, bo on właśnie za pomocą krajobrazu pokazywał nastrój człowieka. Krajobraz wygląda na zastygły, stateczny (mimo że przedstawia fale, czyli coś z definicji dynamicznego). Na jego obrazach też dominuje taki prosty symbolizm, czyli po prostu smutna twarz czlowieka.
  • Odpowiedz
Praca pasja czy obowiazek donald trump i przyklady z ksiazlo. Tak samo z obrazem. Donald pisal o swoich dolujacych przezyciach kiedy byl na skraju bankructwa i wisial bankom kilkanascie mln dolarow
  • Odpowiedz
@Shanny o cholera, naprawdę takie pierdoły trzeba wiedzieć i mówić na ustnym teraz...? ;/ jak ja się cieszę, że prawilnie napisałam sobie prezentację i przedstawiałam komisji, która nie potrafiła zadać mi konkretnych pytań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz