Wpis z mikrobloga

  • 95
@peplakk
@Skorupczak mówili że ooo ja nie wierzę młodym ludziom, pokaz godzine itd, i powiedziałem że ja mam 11.15, a jak Panie później to później panie wejdą. Tylko costam poburczały i jak wchodziłem to krzyknęła jedna,, panie wlaź Pan szybciej!!! "
  • Odpowiedz
  • 14
@Skorupczak nie wiem, może dlatego że jestem dość dużym gościem z niskim głosem jak mówię spokojnie, więc to wzbudziło w nich strach/szacunek, mówię serio - tak działa ludzka psychologia
  • Odpowiedz
@maximus481: Jestem chora już trzeci tydzień i za każdym razem kiedy wybieram się do lekarza tak to wygląda i za każdym razem zastanawiam się co robić. Ostatecznie jednak się wykłócam, bo trzeba oduczyć te stare baby, że prl się skończył i takie są teraz zasady, a to że one sobie czekają tam od ósmej rano bo nie mają co w życiu robić to już nie mój problem. Oczywiście kończy się
  • Odpowiedz
@iputaspellonyou: nie tylko starzy tak maja, ja ostatnio miałam na 14.20 do lekarza, przychodzę o 14.15 i koles czeka, no to pytam pan na która? A on ze 14.40, to mowię, ze ja wchodze przed nim, a on "ale ja juz od 14.00 czekam, no bez jaj!"... a wez :P
  • Odpowiedz