Wpis z mikrobloga

W sumie miałem napisać 4 godziny temu żal dupy że czekam na kolegę z tematem który się spóźnia ale z tego czekania zapomniałem.

A jak już dorwałem i skręciłem Lola to miałem się pochwalić ale również zapomniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@fufu098765 Nie koniecznie, spowodowała intensywne myślenie które wykluczyło mniej istotne sprawy.

Ale fakt, powoduje zaniki pamięci jak się temu "ulegnie" i się nie "ćwiczy" pamięci :-)

Wiem co mówię, ganja potrafi zniszczyć życie pomimo tego że jest lekką używką.

Trzeba po prostu umieć się z nią obchodzić jeśli pali się codziennie, nawet w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fufu098765 Możliwe, przykładanie wagi do spacji między dwoma słowami nie ma dla mnie najmniejszego sensu. Nie zmienia to sensu zdania, nie ma wpływu na zmianę znaczenia słowa.

To tak jakby Anglik się #!$%@?ł że piszesz "its" a nie "it's" czy "it is".
@fufu098765 Potwierdzam, jednakże po to chyba jest przecinek aby go zastosować kiedy chcesz powiedzieć "nie, koniecznie".

Uważam, że interpunkcja jest istotna jednakże wystarczy pisać pełnymi zdaniami oraz odpowiednią składnią i w większości przypadków nie dochodzi do pomyłki.

Proszę o zakończenie wątku w sprawie poprawnej polszczyzny bo już sam fakt, że muszę używać tego języka jest dla mnie uciążliwy, a co dopiero dyskusja o nim.