Wpis z mikrobloga

@neonik90: Możemy pogadać na priv jak chcesz. Nie jestem wielkim ekspertem, ale od paru miesięcy bawię się w btc i ogólnie krypto i póki co wyszedłem na tym dobrze - uniwersalnej recepty nie dam, ale mogę powiedzieć o moich doświadczeniach i parę porad zarzucić.
Możemy pogadać na priv jak chcesz

@blask_jutrzenki: Nie ładuj tam, ja tu mam lepszy scam?
@neonik90: Jeżeli nie mylę tych firm, to ta trzyma się całkiem długo, ale nadal jest to ponzi podobne coś. Jeżeli nie chcesz utopić, trzymaj się od takich okazji z daleka. Inwestuj bezpośrednio.
@mihaubiauek: Jak przejrzysz mój profil na wykopie to zobaczysz, że ok w listopadzie sam pytałem Mirków o kopanie. Od tego czasu próbowałem i kopać, i trochę grać - zarówno btc/fiat, jak i btc/alt. Chciałem zatem z perspektywy - też w sumie zielonki w temacie - opowiedzieć innej zielonce w temacie jak ja w to wszedłem i co robiłem - zwłaszcza, że osiągnąłem względny sukces. Oczywko mamy teraz bańkę na btc i
@BarteckR: Rozumiem Twój punkt widzenia, ale mam wrażenie, że zaszło małe nieporozumienie - ja nie prowadzę szkoły tradingu, czy nie udzielam porad inwestycyjnych, bo jak słusznie zauważyłeś nie jestem w tym temacie kompetentny. Chciałem przedstawić swoje odczucia (???) (może doświadczenie brzmi mocno zobowiązująco) związane z wejściem w krypto, ogólne spostrzeżenia dotyczące tematu, ostrzec przed głównymi zagrożeniami i głupimi ruchami (z których na niektóre sam się naciąłem) i polecić źródła informacji z