Wpis z mikrobloga

@szCichy: fajne hobby.
Ale mam pytanie, jakbyś dostał propozycję że jest wyjazd w strefę wojny za pieniądze powiedzmy 5tys dolarow/tydzień , tylko wiesz normalnie do ludzi ostrą strzelasz to byś pojechał?
  • Odpowiedz
Właśnie przez to, że udają żołnierzy mają ciut większe szanse przeżyć prawdziwą wojnę..


@zoombie: Będą strzelać plastikowymi kulkami? Stary. Nie wiesz o czym mówisz. Równie dobrze mógłbyś napisać, że ktoś, kto wymiatał w Sid Meiers Gettysburg byłby wyśmienitym generałem.

Idioci.
  • Odpowiedz
@Zdupcyngiel: Bedą wiedzieli jak się porszać z bronią, jak ją przeładować, do czego służą magazynki, jak celować by trafić ... Sam przechodziłem z etapu FPS-ów na kompie (i ciągle gram) na ASG, teraz mam pozwolenie na sportową i broń w domu i regularnie jeżdżę na strzelnicę - więc ciut wiem, o czym mówię ... Same #!$%@? "nic się nie znasz" można uznać zatem za argument z dupy co idealnie pasuje ci
  • Odpowiedz
@jar3cki: Teraz rozumiem xD

Tak gwoli sprostowania, bo widzę że nie każdy rozumie to tak jak ja.
Bawię się w rekonstrukcję historyczną (już w sumie) konkretnej jednsotki, podczas konkretnego konfliktu (a nawet konkretnej operacji), min. w celu upamiętnienia tych ludzi. (spora grupa ich zginęła, a nawet zrobili całkiem dobry film o tym)
  • Odpowiedz