Wpis z mikrobloga

@mafi20: do dostania głownie w selgrossie, makro, cash&carry, są to produkty do gastronomii więc do otrzymania jedynie w hurtowniach spożywczych, nigdzie poza tymi sklepami nie widziałem tych sosów.
Osobiście polecam amerykański oraz serowy ostry
  • Odpowiedz
@mafi20: Ogólnie sam wszedłem w sosy i tak średnio mnie zachwycił Develey, trochę lepiej Heinz, ale dalej bez szału. Fanexa też szukałem, ale bez skutku. Na pewno są na Allegro, no, ale tam żeby się z przesyłką opłaciło to raczej kilka lepiej kupić. Podobno były w Auchan. Czy są nadal, to nie jestem pewien. Niby Auchandirect pokazuje mały Romulański :-), ale czy na pewno to co jest w e-sklepie odpowiada stacjonarnym,
  • Odpowiedz
@mafi20: W końcu było mi pod drodze do Auchan i w moim mieli małe meksykański i romulański ;-).
Spróbowałem na razie meksykańskiego - zaskakująco dobry. Jak będą OK, to chyba zamówię z Alledrogo zapas.
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: I jak ten drugi? dobry był?


@maniok: Mi nie smakował, ale pierwszy raz tego typu jadłem, więc nie jestem wyznacznikiem. Ogólnie to się zdziwiłem, bo nie było folii zabezpieczającej pod nakrętką (w meksykańskim był). Aż do BOK napisałem z pytaniem czy normalnie jest, bo nie chciałem jeść czegoś "napełnionego miłośćią". Powiedzieli, że w tym typie nie ma folii.

Nie pomogę ci więc. Meksukański mi smakuje, dziś nawet go jadłem.
  • Odpowiedz