Wpis z mikrobloga

#magdazuk Najważniejsze to rozmienić co dokładnie mówi do Markusa jego kumpel na nagraniu. Dla mnie to coś w stylu "Nie wyciągaj od niej bo ... (nagrywam?) całą rozmowę". To jest najdziwniejszy trop. I największa poszlaka, że ten filmik to posłucha. Zresztą po oglądnięciu "Uwagi" widać, że Markus sprzedał siostrze wersję, że ten film niby przypadkiem przedostał się do sieci... Cóż za bullshit.
  • 8
@worldmaster Nagranie wygląda na alibi. Na pierwszy, drugi i trzeci rzut ucha ;) wszystko jest ok. To co mówi kumpel Markusa jest ciężkie do wyłowienia, ja tam nic nie mogłem zrozumieć do momentu w którym ktoś wrzucił obrobiony fragment z wyciętym "myszkowaniem" i tam jest ewidentnie tekst "Nie wyciągaj od niej bo .... całą rozmowę".
@b-yw-h "rozumieją" faktycznie się tam wpasowuje. Czyli znów trop w kierunku ludzi, którzy byli na miejscu...

Edit: jest tam trochę więcej słów jednak coś w stylu "nie wyciągaj od niej więcej bo mahmud(?) 'wykuma' całą rozmowę" ... I teraz biorąc pod uwagę teorie o alibi - czy celem Markusa i kolegów nie było właśnie przekierowanie podejrzeń właśnie na rezydenta?