Wpis z mikrobloga

Mirki mam pytanko z dziedziny sprzętu AGD mianowicie planuje zakup sprzętu do całej kuchni.
Wybrałem sobie cały sprzęt firmy Bosch.
I tu nasuwa się pytanie jakie macie doświadczenie z tymi sprzętami? Czy nie warto przepłacać i wziąć np Samsunga?
To sprzęt który sobie wybrałem:
Zmywarka Bosch SMV58L60EU .
Piekarnik Bosch HBG634BB1
Płyta Bosch PVS651FC1E
Kuchenka mikrofalowa Bosch BFL634GB1
Lodówka Bosch KGN39KL35

Czemu bosch?
Ponieważ mam kilka sprzętów od nich i nigdy żaden nie był awaryjny więc to głównie się liczy.

Dzięki
#agd #elektronika #kuchnia #zakupy #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 3
SMV58L60EU


@klinQQ: mam podobną zmywarkę, wygląda identycznie, ale numer pewnie inny, bo ma już prawie dwa lata. Myje przynajmniej raz dziennie, czasem nawet dwa razy. Świetna jest półka na sztućce. Pamiętaj tylko, żeby kupować markowe tabletki i odpowiednio do twardości wody ustawić dozowanie soli.
@klinQQ: u mnie zmywarka Bosch zepsuła sie zaraz po gwarancji, siadł jakiś sterownik, wymiana kosztowałaby 800zl. Bierz to, co ma najdłuższa gwarancje - sprzęty AGD nie da szczególnie zaawansowane technologicznie, większych różnic nie ma między producentami a i technologia stara i dopracowana.
@klinQQ: moim zdaniem bosh to dobry wybór.

Pracuję w firmie która robi trochę elektroniki dla agd bosha i powiem że mają zajebiste wymagania. Sam dom sukcesywnie uzbrajam w boshe. Zmywarka już ma trochę ponad 2 lata, pralka pół roku, druga pralka 6 lat.

Ciekawostka odnośnie zmywarek. Wszystkie mają dokładnie takie samo dno (fajna konstrukcja) i taką samę elektronikę sterującą. Wersje różnią się przyciskami, wyświetlaczami, bajerami, półkami. Rozbierałem w pracy tą główną