Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nienawidze swojego ryja. Niby nie jestem brzydki, wiele lasek uwaza mnie za 'przystojnego' a i tak nie moge znaleźć laski ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jestem #!$%@? przystojny, ale nie na tyle, zeby jakas chciala sie ze mną związać XD Jak byłem z moja ex, to wszystkim jej kolezankom sie podobałem, a teraz jak sie rozstaliśmy to nikomu ()

Facet w zwiazku az tak przyciaga inne laski?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 22
@AnonimoweMirkoWyznania: Laski nienawidzą słabych mężczyzn, gardzą nimi. Nie dawaj po sobie poznać, że jesteś sfrustrowany brakiem dziewczyny. Kobiety uwielbiają mężczyzn z PASJĄ jest to najwyżej punktowana odpowiedź pytania "dziewczyny, co najbardziej was podnieca" na portalu reddit.com . Laski nawet nie muszą rozumieć co do nich mówisz.Podnieca ich sam fakt, że opowiadasz o czymś z wielkim zafascynowaniem.
Tak więc:
- nie pokazuj na wierzchu swojej frustracji
- mów przy laskach zafascynowany w
MglistyCielak: @Lunarie: @fishery: ryj to nie wszystko, ale na tinderch i innych gownach juz jest.
Z zachowania chyba jestem w miare w porzadku, mozna ze mna rozmawiac na kazdy temat, a nawet czasem dosc zabawny jestem. Po prostu w jakis sposób odpycham kobiety.

No chyba, ze mieszkaja 400km ode mnie, to leca na mnie XD

Zaakceptował: Asterling
@AnonimoweMirkoWyznania:

No chyba, ze mieszkaja 400km ode mnie, to leca na mnie XD


Wrocław - Szczecin 407km, od 3 lat jesteśmy razem tak więc nie #!$%@? mi głupot.
Podpiszę się obiema rękami pod tym co napisał @Poziom122. Dodam tylko iż naucz się traktować panny na zasadzie kumpli, normalne rozmowy bez spiny i brak atencji.

ryj to nie wszystko, ale na tinderch i innych gownach juz jest.


Skoro szukasz na tinderach
RóżowaMarzycielka: @Poziom122: Zgadzam sie z tym co piszesz, przy obcych osobach nie pokazuje zadnej slabosci. Slabosci to ja mam, jak siedze przed komputerem XD A jak wychodze z domu to zupelnie inny człowiek. A jak się napije troche wiecej, to nawet sie odrobine przebojowy robie XDD (nie za duzo mi trzeba, zeby sie #!$%@? XD) Nie wiem co innego moze mnie odpychac. Moze umieja czytac mi w myslach i dowiaduja
942fb995b4: Mam 186cm, ważyłem niecałe 100kg, ale w tym momencie jest to już 80/81. Troche jeszcze brzuch odstaje, ale prawie 20kg od stycznia to i tak super wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na siłownie mam nadzieje, ze uda mi się iść przed wakacjami. Musze tylko wyleczyć stawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyglądam troche jak 'drwal' XD

Zaakceptował: Asterling
SzczęśliwyJegomość: @fishery: No to gratuluje. Wiem, ze sie da tak zyc, bo mam znajomych, którzy po 5-6 lat tak zyja. Ale to nie jest dla mnie, Nie umiałbym tak zyc, z ta laska 400km stad rozmawiałem o tym i ona tez tak nie chce XD

Ale ja tak je traktuje XD Laska z ktora mialbym byc, chcialbym zeby byla moja przyjaciołką, kumpela, jak zwal tak zwał ( ͡° ͜
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale kto powiedział że tak żyć ? Pogadaliśmy trochę, jako iż jestem uwiązany Wro (biznesy) to Różowy po 3 wizytach (2x weekend, potem tydzień) stwierdził że jako właśnie kończy edukację spakowała manatki i przyjechała się na stałe.
ZbożowyNarrator: @fishery: Tamta ma jeszcze rok studiowania i jeszcze wyjezdza na erazmusa ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nienawidzi Warszawy XD A tu mieszkam i pracuje. Nie mogę zmienic pracy i mieszkac w jej okolicach, bo to dopiero pierwsza praca w nowej branzy. Gdybym miał z rok doświadczenia, to mógłbym tak zrobić.

No i ona jest sliczna laska, która ma dość duże powodzenie, wiec po #!$%@?
WalecznyPiwniczak: @fishery: Tak tez moze byc :p Chociaz czesto sypie komplementami, wiec imo tylko ta odległość. Znamy sie przez internet, ale raz sie widzielismy, to była strasznie 'przyjacielska' i otwarta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic z nia nie zrobie, oprocz tego, ze moge sobie o niej myslec XD Troche to smutne (,)

Zaakceptował: sokytsinolop