Wpis z mikrobloga

#magdazuk mam pare watpliwosci, przepraszam jesli odpowiedzi juz padly, ale jest zalew fake newsow, ze szok. Prosze mirkocsi o odpowiedz, ale tylko fakty.

1. Czy magda pojechala tam sama? Bez kolezanki? Bez siostry?
2. Czy markus jest ciapaty?
3. Czy markus mial rezydenta w znajomych przed incydentem?
4. Czy ten kolega Markusa co mial jechac do tego egiptu w koncu tam pojechal?
5. Czy rzeczywiscie padla informacje, ze zerwala sie z pasow bezpieczenstwa w szpitalu?
6. Jaka byla chronologia zdarzen po tych akcjach w hotelu? Najpierw na lotnisko - szpital - skok - inny szpital? Jakie to byly dokladnie miejscowosci?
mistrz_tekkena - #magdazuk mam pare watpliwosci, przepraszam jesli odpowiedzi juz pad...

źródło: comment_wx960ZRJYfwuJ1M2moGkF8yU1wofPNcH.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: przecież my też bazujemy na tych samych newsach co Ty. Jedyne oficjalne wiadomości to z prokuratury lub od Rutkowskiego tylko że oni nic nowego nie wnieśli. Pamiętaj że nawet screeny na fb mogą być spreparowane. Pewne jest tylko ze dziewczyna nie żyje a jej chłopak uciekł
  • Odpowiedz
@mistrz_tekkena: no nie musi ale aż dziwne że nie chce przecież to chodzi o jego ukochaną myszkę.
Ja info czerpię z wypoku i czytałem że ktoś logował się na whatzupie magdy po jej śmierci i podobno markus logował się niedawno z Holandii że niby tam uciekł. Dodatkowo handel narkotykami i powiązania z PO i GW. Oczywiście wszystko informacje niepotwierdzone takie plotki które ja powtórzę i inni też dlatego nie ma pewności
  • Odpowiedz