Wpis z mikrobloga

@Ospen: To logiczne,jak w kazdym kraju do wladzy dojdzie nacjonalista to kwestia czasu az cos w Europie znowu jebnie. A jesli wyborcy beda wybierac "miękkie kluchy" to w calym kraju bedzie rozpylana atmosfera słabości,dzięki temu Polska bedzie miala latwiejsza droge do podbicia i skolonizowania calej Europy,dlatego zawsze trzymam kciuki za lewe skrajnosci u sąsiadow,niech im jeszcze dowalą 90% dochodowego i więzienie za jakikolwiek sprzeciw wobec imigrantow
@Hamouma to prawda. Wygra Macron, bo to on gwarantuje zero zmian, a Francja nie wytrzymie kolejnej kadencji politycznej inercji. Kolaps EU jest bliższy niż dalszy. Tylko Fillon niósł powiew zmiany w dobrym kierunku dla Francji.
@francez: Nie znasz przyszłości więc to tylko Twoje myślenie życzeniowe i niby jakie "dobre zmiany" masz na myśli?

To, że Putin będzie rozbijał UE przy pomocy Le Pen?
@Ospen: czasami zazdroszcze Rosji "opini" na swiecie,wiem ze jest to przyplacone biedą,cierpieniem i krzywdą ludzką ale ja czasamk chcialbym aby Prezydent mojego kraju byl wzywany na obrady ONZ i sluchajac tyrady o skandalicznej decyzji o podboju Niemiec po prostu sie smial
@Hamouma: No niestety, na razie prezydent naszego kraju ma w kończynach otwory na nitki i śmiesznie podskakuje oraz pisze groźne listy do ministra - w przerwach między zjeżdzaniem na nartach i urządzaniem Hanuki w Pałacu prezydenckim.
@Ospen Przecież jego program wyborczy to "nie bycie" Le Pen i tyle i wygadywanie czegokolwiek, aby się podlizać wszyskim dookoła. To nie jest mąż stanu, to kolejna wydmuszka establishmentu.