Wpis z mikrobloga

Ehh... Ta taka ostatnio historia na badoo mi się przytrafiła. A więc zaczynajać. Dość niedawno pewna dziewczyna dała mi serduszo na co ja odpowiedziałem. Napisałem do niej. I tak jakos zaczeliśmy ze sobą pisać.Ona ładna 21 łat piekny uśmiech i miała to coś w sobie. Wiec troche sie w to zaangażowałem. Z racji tego, że na badoo ciężko nam sie pisało, bo czesto wiadomości urywało lub nie dochodziły, to postanowiliśmy przejśc na fb. Na fb nic podejrzanego nie miała, co by mogło stwierdzić to co nie dawno się dowiedziałem. Dobrze nam sie gada, mam podobne zainteresowania i poglad na świat. 2 razy się spotkaliśmy pogadaliśmy pospacerowaliśmy. Ale na ostatnim spotkaniu powiedziała mi, że ma córkę 2 letnią. Szok i niedowierzanie. I teraz nie wiem co robic, bo z jednej strony zostałem oszukany a przynajmniej mi sie tak wydaje bo nie była fer i nie powiedziała o tym odrazu. Gdybym z nią był to nie wiem czy czułbym sie jak frajer który wychowóje gówniaka jakiegoś gościa co ją przeleciał (pewnie tylko dla przyjemności) 2 lata temu. I nie wiem czy sam bym nie czuł sie z tym dobrze. A dochodzi do tego jeszcze mniej czasu dla mnie, bo wiadomo trzeba sie dzieciekim zajać, nie ma już takiej swobody i wariactwa jak to jest za młodu bo jednak zawsze te dziecko jest za wami. No i mnie seksu :/ Choć nie wiem to tylko moje przemyślenia. Co wy o tym sądziciie? I co doradzacie?
#tinder #badoo
  • 19
  • Odpowiedz
@YOLOmariolo taa nie jest tak łatwo skoro jest to laska pierwsza od hoho z która coś może być a i jest ładna. Ale taa trzeba iść do kibla zrzucić cieżar z siebie i wtedy ku@as nie bedzie za mnie myślał :D
  • Odpowiedz
@ONWRO95: Wiem, że nie jest łatwo bo nie raz bywałem w takiej sytuacji czy jakichś innych podobnych, co prawda do spotkań nie dochodziło bo wszystko wyjaśniało się na etapie długich rozmów przez neta, ale dobrze, że jednak się wyjaśniało. I co z tego, że fajnie mi się z niektórymi rozmawiało i w ogóle skoro ja nie biorę pod uwagę robić sobie teraz dziecka, a co dopiero dostać już jakieś w
  • Odpowiedz
@wyjadamzgarnka: Ja tu plusów nie widzę. Co innego gdybym miał nie wiem z 28 lat. Tedy chyba już bym mógł być z taką.
@YOLOmariolo No chyba zrobię to samo
Tylko zastanawiam się co trzeba mieć w głowie czy jak. By w takim wieku wpaść i mówie tu też o tym kolesiu ( co innego planowana, to ok), przecież są zabezpieczenia to po primo a po uno to stosunek przerywany.
  • Odpowiedz
@ONWRO95: W głowie trzeba mieć... gówno. :D Znam wiele takich akcji i choćbym miał być na zawsze #tfwnogf to będę się śmiał z takich przypadków. Nawet ostatnio zaobserwowałem, dziewczyna lat 19, na fb "wielka miłość" "ten jedyny" i inne sentencje o miłości, później chwila ciszy, wieści, że jest w ciąży, teraz na fb te śmieszne sentencje typu "nie wie co traci ten... bla bla bla", i widzę ją
  • Odpowiedz
@YOLOmariolo: Święte słowa. POLAĆ MU !!!! :D No też mam takie same zdanie. Hmm tylko myśl że bedę ciągle #tfwnogf jest przytłaczająca. Chyba trzeba się zmienić w takiego alvaro i myśleć o dziewczynach jako tylko do ruchania.
  • Odpowiedz
@ONWRO95: Ale wtedy ryzykujesz kasą, bo wychowywać nie musisz, a płacić prawdopodobnie będzie trzeba. ( ͡ ͜ʖ ͡) A druga sprawa jest taka, że jeśli jesteś normalnym człowiekiem i się dowiadujesz, że masz gówniaka to nie dość, że jesteś ojcem to i pownieneś chcieć być tym ojcem. :D Dla mnie sprawa prosta, trzeba pilnować luloka i parkować tam gdzie bezpiecznie. Bycie pospolitym ruchaczem do niczego
  • Odpowiedz
@YOLOmariolo: Hah i co teraz? Dowiedziałem się własnie przed chwilą, że jej chłopak i ojciec jej dziecka zmarł, w wypadku czy coś takiego. I co teraz robić, bo mam już mentlik w głowie
  • Odpowiedz
@Balthier: No wiem wiec. Ale wierz co innego jak to jest jedyna dziewczyna z która gadasz i inaczej możesz dalej byc i prawdopodobnie bedziesz w #tfwnogf. Ale daje sobie spokój wierny pani rąsi na zawsze :D
  • Odpowiedz
Musisz się zastanowić jaki masz cel, jeżeli ruchać panny, bawić się, itp. to Sobie daruj, jak szukasz czegoś innego to czemu nie spróbować porandkować i co z tego, że ma dzieciaka, jak widać wychowuje go i radzi Sobie bez Ciebie , do tego, aż staniesz się jej ojczymem i tak długa droga (czy w ogóle szuka ojca dla dziewczynki, a może brak jej bliskości?). Natomiast pytanie jeżeli coś na poważnie myśleć, czy
  • Odpowiedz
Hah i co teraz? Dowiedziałem się własnie przed chwilą, że jej chłopak i ojciec jej dziecka zmarł, w wypadku czy coś takiego. I co teraz robić, bo mam już mentlik w głowie


@ONWRO95: taaa, na pewno. Lepiej tak powiedzieć, niż przyznać się do błędu, że się dupy dało jakiemuś prostakowi.
  • Odpowiedz