Wpis z mikrobloga

@piksel169: świetna muzyka, świetnie oddawała klimat gry. Ostatnio pierwszy raz grałem w Maxa 3. Słyszałem, że dziadostwo i niestety, to jakiś #!$%@? symulator strzelnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@piksel169: Niepopularna opinia: Max Payne 3 to najlepsza część z cyklu. Jak dla mnie jedna z najbardziej niedocenionych gier minionej generacji, aż chyba sobie zarzucę jeszcze raz. I ten soundtrack (ʘʘ).
p.....o - @piksel169: Niepopularna opinia: Max Payne 3 to najlepsza część z cyklu. Ja...
  • Odpowiedz
@piksel169: Cała trylogia to pjerdolone mistrzostwo świata. Klimat, muzyka i gameplay. Cudo. No i sama postać Maxa. Dobrze, że wyszedł John Wick, bo brakuje gier/filmów w takim klimacie.

I co do koszmarów to 2 też była cudowna pod tym względem.
Zaprzeczacz - @piksel169: Cała trylogia to pjerdolone mistrzostwo świata. Klimat, muz...
  • Odpowiedz
@piksel169: Każda część Max Payne to świetny system rozgrywki jak i genialna fabuła dla dorosłych. Klimat aż wylewa się z ekranu przy każdej części. Z jednej strony temat zamknięty i trylogia się skończyła, ale chciałbym jeszcze pobawić się w Maxia i przeżyć następną depresyjną i poważą historię gliny alkocholika. A wy macie jakieś oczekiwania, pomysły co do 4 części, albo jakiegoś prequela?
C.....n - @piksel169: Każda część Max Payne to świetny system rozgrywki jak i genialn...

źródło: comment_yNhXeRXODxCkRR6dEg7aj220covHa7ux.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@piksel169: Nikt nie przeżył. Ostatni wystrzał był jak wykrzyknik, który podsumował wszystko co doprowadziło mnie aż tutaj. Zdjąłem palec ze spustu i tak to się skończyło. Śnieżyca wydawała się słabnąć. Odrobinę bliżej nieba...
  • Odpowiedz