Wpis z mikrobloga

Mircy ;(

Wczoraj w nocy włączyłam komputer, zamknęła go i koniec. Dzisiaj rano włączam i na dzień dobry pojawia mi się napis "zamykanie". No to myślę, spoko, zamknij się, za chwilę włączę od nowa.
Włączam drania od nowa, a ten do mnie, że napotkał problemy i musze go restartowac. Robię to, ekran, że system się naprawia, trwa to z 5 minut i Bangkok, czarny ekran i nic więcej. 30 minut czekałam, nic, włączyłam od nowa i wlsytuacka ta sama.

HEEEEEEEEEEELP

#pomocy #informatyka #komputery #placze #tamjestcalemojezycie #;(
  • 34
  • Odpowiedz
@Khaleesi: można próbować narzędzia naprawcze z płyty z Windowsem, jak tego nie masz to możesz legalnie pobrać Windowsa 10 i nagrać na płytę/pendrive.. ale z doświadczenia wiem że to nie pomaga, ostatnim razem po prostu strzeliłem formata na partycję C: i dysk nadal śmiga.
Jeżeli na C: masz dane to prawdopodobnie da się je odzyskać, wystarczy podłączyć dysk do innego komputera albo uruchomić jakiś system operacyjny z pendrive'a i skopiować pliki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Visher kuwa, ja nie umiem takich rzeczy robić, będę musiała niebieskiego poprosić... Problem jest taki, że mam na kompie tyle rzeczy potrzebnych do życia i pracy, że jak je strasznie r, to umrę...
  • Odpowiedz