Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki i Mirabelki z #bydgoszcz
Macie jakąś listę fajnych rzeczy do zobaczenia u Was? Jeśli nie, to co warto odwiedzić mając do dyspozycji jeden dzień? :)
Przejście Starym Miastem, Wyspa Młyńska, waterfront nad Brdą, to tyle co widzę "z góry" w google maps, a może warto byłoby gdzieś wejść?
No i jak u Was z żarciem? Gdzie warto zjeść? Swoją drogą, ciekawi mnie, czy warto wejść do Hali Targowej. Lubie takie miejsca, tylko pytanie, czy kupię tam coś ciekawszego, czy raczej świeże polskie owoce i warzywa.
  • 12
  • Odpowiedz
@Turambetto: No to jeśli fast food to praktycznie jeden pies który i co jakiś czas siłą rzeczy na nie traficie. Ogólnie tereny wokół wyspy młyńskiej właśnie, opery etc są najładniejsze :D.
  • Odpowiedz
@Turambetto:

A jak masz auto i dużo czasu to przy ładnej pogodzie możesz skoczyć do Myślęcinka - dużo chodzenia, ładne widoki, fajne zoo

Na rynku jest parę knajpek z jedzeniem, na ulicy Długiej obok rynku też jakieś knajpy są.
  • Odpowiedz
@paramedic44: Dzięki wielkie! Z trasy pewnie skorzystam (po lekkim zmodernizowaniu :)) Co do Myślęcinka, to Zoo wydaje się dosyć kompaktowe, więc też fajna propozycja, a wokół widzę też Ogród Botaniczny, więc dobre miejsce na odpoczynek. :)
Jeszcze jedna sprawa. Macie w Bydgoszczy coś na kształt muzeum pieniądza o ile się nie mylę. Ciekawe toto? Sam się numizmatyką interesuję, więc "na papierze" wydawało mi się warte odwiedzenia.
  • Odpowiedz
@Turambetto
Ogród o tej porze roku jest bez szału. Jest rozwleczony strasznie a mało okazów.

A muzeum to nie wiem.
Jest jeszcze Muzeum Wojska Polskiego na końcu ulicy Gdańskiej w kierunku parku w Myslecinku . Polecam
  • Odpowiedz
@paramedic44: O, to dobrze wiedzieć, nie będę w takim razie rezerwować czasu na Ogród.
No nic, to poczytam jakieś opinie w internetach, a wojskowe muzeum też rozważę. ^^
Dzięki wielkie za pomoc!
  • Odpowiedz