Wpis z mikrobloga

@ailurus chodzi ci o tę kanapkę? Tak, jadłem, jak za 13 zł to #!$%@? bo za to mam prawdziwego hamburgera w hamburgerowni ze 150 gramami wołowiny, stopniem wysmażenia, bułką oraz sosem do wyboru (nie, nie keczup/majonez), jak się trafi to nawet frytki gratis będą.
Jedynym plusem tej bułki jest to że maki są wszędzie ale co z tego jak tę bułkę wycofali xD
Pobierz t.....t - @ailurus chodzi ci o tę kanapkę? Tak, jadłem, jak za 13 zł to #!$%@? bo za ...
źródło: comment_FAp63Qu9Gv8DqjTomH3shQsL1MblqmNL.jpg
@Celinka95 no w lokalach będzie ciężej, trzeba patrzeć na food trucki, pamiętam że w Classic Burger i NAżarty były buły koło 13 zł (mówię tu o stolicy, w innych miastach może i się nawet znajdzie taniej,albo w takiej cenie, ale częściej). Na zlotach food trucków już w ogóle pełno hamburgerów w takich cenach.
@to_jest_chyba_kurcze_zart: ma zlotach są, ale w lokalach ani w stolicy, ani na Śląsku ani w Krk nie da się za tyle zjeść. Raz zjadłem za 15 zł w Gdyni i był ekstremalnie paskudny.
Dobry buks w lokalu zaczyna się od 16 zł (czasem 16 zł z frytkami jak jest lunchowa, np w Hamburgerze z Karaibow w Wawie ale się popsuli ostatnio
@Celinka95 ja aż tak po hamburgerowniach nie łażę, ale dołożenie 3 zł do prawdziwego hamburgera (czasami z frytkami gratis, więc wychodzi teoretycznie taniej niż za Drwala) jest dobrym dealem? Szczególnie że teraz porównywałeś różne hamburgerownie zamiast hamburgerownie do maka. Nawet średni w smaku hamburger z hamburgerowni i tak miażdży maka.