Wpis z mikrobloga

@WykopOTS: może przyokazji większa strata przy śmierci?? bo jak zobaczyłem ze 170+ level padł 3 razy na tym samym levelu i nie spadł mu chociaż cały level to śmiechłem xD
  • Odpowiedz
@qras: no w #!$%@? okej, na otsie gdzie odrabiasz to w 3 minuty xD imo pvp wyjebka powinna boleć, inaczej jakieś "sneaki"/czy inne wpadanie na respy po kogoś nie ma sensu, ale w sumie zapominam, że to jest rpg serwer dla mirków żeby se moby pobili
  • Odpowiedz
@qras: @flaperhappens: Generalnie EK są w topce tylko dlatego, bo to są blokerzy gildii, oni by mieli 150+ nawet jakby mieli samo hp i bili po 5 dmg. Problem z EK jest taki, że to jest profka zrobiona pod granie w drużynie i bicie z exori na wysokim lvl. Jakby się nie starać go polepszyć, to nic nie da.
Właśnie dlatego nie lubię jak nowym graczom poleca się grać EK,
  • Odpowiedz
@FireDash:

lepiej jest zacząć od RP


Chyba, że idziesz na TH z ogarniającymi ludzmi. Wtedy zbieranie loota jako pal przyprawia o mdłości. Chłopaki kładą po kilka mobów na raz i lecą dalej, nikt nie patrzy na pala :(

Pozdrawiam ekipę z wczorajszego TH ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WykopOTS:
I skonczy sie to na tym ze beda przychodzic ludzie postaciami bez warmode bo strata po smierci to jest nic i beda pushowac/blokowac fragi sie szybko koncza. Jakos ja pamietam jak bylem "noobkiem' i zaczynalem gre i straty po smierci bolaly (tibia 7.4 hehe) Tutaj co sprytniejsi przychodza na respa i pisza "zabij mnie wbij black skulla" majac 100lv+ Nawet sie nie lecza padajac bo szkoda potow jak sie uda
  • Odpowiedz