Wpis z mikrobloga

Grupówka połe. Myślałem, że mam lekko ponad 30 a okazało się, że ponad 50 :). Takie nieścisłości w szacowaniu lubię. W ramach ciekawostki w komentarzu wrzucam fotę z chyba największą różnicą między osobnikami jaką znalazłem. Na drugim zdjęciu jest tez porównanie normalnego osobnika z takim, któremu nie do końca prawdopodobnie powiodła się wylinka i stąd braki w pokryciu(po kolejnej będzie już normalny).
#terrarystyka #pajaki #ptaszniki #zwierzeta
Dipolarny - Grupówka połe. Myślałem, że mam lekko ponad 30 a okazało się, że ponad 50...

źródło: comment_NWFObmOMigl03ZeiJHbqmRz9tddxav6p.jpg

Pobierz
  • 17
  • 0
@posuck zależy co przez to uważasz, przy przekładaniu ani jedna szuka mnie nie ukasiła ani się nie "stawiała". Jedna z dorosłych samic, która mam tego gatunku jest agresorem, inna potulna jak baranek. Kwestia różnic osobniczych no i sytuacji. Ale są takie gatunki, których osobnicy w 99% są #!$%@? i tylko myślą jak Cię uebać.
@Dipolarny: Sam tak chciałem zwalczać lęk i od samych zdjęć i filmów o hodowli idzie całkiem dobrze, muszę jeszcze przekonać dziewczynę do pajunów i sobie jakiegoś malucha przygarnę. Z tym że ciężko ją będzie przekonać bo się panicznie boi :D