Wpis z mikrobloga

Hej,
Szukam jakiegoś małego moda/zestawu, który nada się na wyjścia, i nie będzie przeszkadzał w kieszeni. Posiadam iSticka 30W + Subtanka mini, jednak ten iStick strasznie wypycha kieszeń, i nie przyjemnie się z nim chodzi. Doszedłem do wniosku że potrzebuję coś okrągłego, co wsadzę do kieszeni wraz z portfelem, i nie będą ze sobą kolidować. Myślałem o klasycznych ego, ale po subtanku już nie jestem w stanie do nich wrócić. Zauważyłem że popularne są teraz zestawy.

Ciekawy wydał mi się Smok Stick V8 Baby (ten 22 mm, nie 25mm). Parownik TFV8 baby ma dużo różnych grzałek. Tylko czy są one kompatybilne z tą zmniejszoną wersją tego parownika dołączonego do tego zestawu? Warto kupić ten zestaw? Nie ma on jakichś dużych wad?

A może macie do polecenia jakiś inny nie za duży zestaw do 250 zł? Jeśli będzie coś super, to ew. mogę wydać trochę więcej.
#epapieros #epapierosy
  • 13
  • Odpowiedz
Grzałki od zwyklego tfv8 niestety nie pasują do wersji Baby. Stick v8 jest naprawdę ciekawym wyborem, od siebie polecam - zastanawiałem się nad nim jednak wybór padł na Smoka AL85
  • Odpowiedz
@demfide: Boxy mają fajne funkcje, ale zależy mi na wygodzie przenoszenia. Rurke wrzucę do kieszeni z portfelem i nie zauważę jej obecności. A box będzie z nim kolidował.
@marek-wozniak-750: Jest wersja one Sticka 25 mm i 19. 25 nieco za szeroka, a 19 sporo za wysoka :/
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: Właśnie te smycze dla mnie wyglądają dosyć śmiesznie. Wole nosić efajka w kieszeni. Teraz zazwyczaj mam go w kieszeni kurtki, ale zaraz nadejdzie lato i kurtek nie będzie. A większy efajek z portfelem już ma ciasno.
  • Odpowiedz
@Skogyr: wyborny strzal, szczegolnie ze chcal rurke z atomizerem na gotowe grzalki.
( )
jeszcze raz - to ze nie lubisz smoka nie znaczy ze kazdy produkt smoka jest #!$%@?. p4u wypuscilo rownie duzo bubli. i pewnie jeszcze wypusci. podobnie jak kazdy inny producent.
  • Odpowiedz
@vgf_: Smoka nie należy kupować jeszcze ze względu na monopolizację rynku, więcej nie mogę napisać, jednak są tu osoby co wiedzą co to pięć.

IPV D4 jest tak malutki, że można go dwa razy dłonią owinąć. Żadna #!$%@? rurka od smoga ajdżoja czy innego gówna się z tym równać nie może. Pomijam, że D4 to świetnie wykonany mod.

P4U to chińska marka z chińskim podejściem, ale mają elektronikę YIHI, nie
  • Odpowiedz
@Skogyr: ludzie sa rozni. znam goscia ktory lubi sx mini, ma chyba egz. z kazdej serii, ale jako czajnika uzywa nautka, bo cyt. "nie chce mi sie krecic na kaytka". oprocz taki ludzikow znajdziesz mase ludzi ktorzy zwyczajnie chca rzucic, bez zadnej zabawy z kreceniem grzalek/wymiana waty, ale wola kupic cos lepszego niz spinner z przebrandowanym kangerem. dla nich sa wszystkie te klony ijusta/aio. i tyle. a ze w pl
  • Odpowiedz