Wpis z mikrobloga

@Lurid seba nie mysli, a cala sytuacja potwierdzila mnie w tym jaki o jest. Najpierw ankieta o guzika, obrabianie dupy innym z tuby, gadanie, ze to on zniszczyl meduse i rafonixa, i w dodatku zwyzywal ziomka ktory robi mu cale show. Ja sie nie obrazam, ja mam go dosc narazie i spadam z jego streamow na dzien, tydzien, miesiac, rok lub na zawsze.
@BAGGER właśnie Seba myśli i wykazał się spokojem co świadczy o inteligencji. takie kierowanie się emocjami jak wy to cecha małych dziewczynek. weź pod uwagę, że ankiety to tylko rodzaj pomocy. na pewno Daniel nie kieruję się nimi w 100% tylko chce poznać opinie ludzi, bo sam w tym szumie informacji się gubi i potrzebuje rozjasnienia. co do Medusy itd. gwarantuje ci, że nie uważa, że to on i tylko on sam
@BAGGER: nie. widzę jego błędy i nie podoba mi się często jego zachowanie. staram się zrozumieć jednak z czego to może wynikać i nie hejtuje bezmyślnie. w dodatku duża porcja podawanych tu informacji to manipulacje. jak ktoś chce to może wszystko przyjmować co podaje mu taki db95 i podobni albo używać może własnego rozumu.