Wpis z mikrobloga

Haha, oszalałem :D Ale może będzie atencja :D #pdk


A więc - dajesz plusa, inni też dają jak chcą - wchodzisz na LINK
i głosujesz na moją koleżankę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale o co chodzi?

Przesiaduje na wykopie już od lat - choć moje konto ma raptem prawie 1,5 roku stażu dopiero.
Pamiętam fanzonuna [było] a także czasy gdy mirko nie istniało.

Chciałbym pomóc mojej koleżance - Agacie - wygrać w konkursie organizowanym przez fundację Kuby Błaszczykowskiego - Fundacja Ludzki Gest.

Co rozdaje?

Możliwość jednorazowego zamówienia w serwisie pyszne.pl na maksymalną kwotę 100 zł na mój koszt, w dowolnie wskazane miejsce.

Dlaczego Agata?

Bo rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡)

A na poważnie. Agata zaliczyła zdecydowanie gorszy start w życiu od większości z nas. Ma dopiero 18 lat. Pokonała późno zdiagnozowany nowotwór złośliwy, z którym walka zabrała jej kawałek nastoletniego życia.
W czasie walki z rakiem otrzymała od dobrych ludzi lustrzankę. Od tamtej pory jej zainteresowanie fotografią ewoluowało od stadium zaciekawienia przez hobby aż po planowany "sposób na życie".
Uważam że warto ją wspomóc w konkursie - który da jej ogromnego kopa w rozwoju.

Link do filmu prezentującego kandydaturę Agaty w konkursie - Film
Link do strony Agaty w konkursie - Strona
Link do strony Agaty na Facebook - FB
Link do bloga Agaty - Blog

Regulamin rozdajo

1. Plusujesz wpis
2. Wchodzisz tutaj LINK i głosujesz na Agatę (za pomocą FB lub Google+[gmaila[)
3. Czekasz na wyniki rozdajo.
4. Od wygranego wykopka oczekuję że wrzuci zdjęcie żarełka na mirko i potwierdzi że wywiązałem się z umowy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5. Zwycięzce wyłonię za pomocą mirkorandom.x25.pl
6. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z wygranym tylko poprzez: Wykop, Facebook lub telefonicznie (zazwyczaj mam dostęp tylko do smartfona)
7. Zielonki nie biorą udziału.

Plusy w tym wpisie zbieram do: 3 maja 2017 (środa) do godziny 00:01 (bo chwilę wcześniej wrócę z pracy)

#rozdajo #cebuladeals #pysznepl #pizza
Heck2 - Haha, oszalałem :D Ale może będzie atencja :D #pdk 

SPOILER

A więc - da...

źródło: comment_OIhxf9VCXBxCL3tIxSk8ERrRaQproMov.jpg

Pobierz
  • 19
via Android
  • 5
@ConanLibrarian nie głosują tylko znajomi, a wszelcy "followersi" innych osób - z instagramów, youtubów czy innych miejsc.

Przecież to oczywiste że w tym momencie trwa w tym konkursie swego rodzaju walka na "poparcie internetu".

Ja postanowiłem włączyć do pomocy wykop, tak jak inni włączają "swoje" środowiska.

Pierwszy etap i tak kończy się wyłonieniem kilkunastu wygranych, niezależnie od (choć z uwzględnieniem) wyników. Także niewykluczone że nawet jakby Agata miała najwięcej głosów że wszystkich,