Wpis z mikrobloga

Elo wypok, co sądzimy o Romku Polańskim? Postać kontrowersyjna, bo Żyd, ale wieloletnie posługiwanie się obecnym nazwiskiem sugeruje, że największą więź czuje z Polską. Posiada polskie obywatelstwo, jest jedynym Polakiem który otrzymał Oscara w kategorii najlepszy reżyser (i był jedynym nominowanym Polakiem w kategorii najlepszy reżyser). Zrobił międzynarodową karierę tylko dlatego że... że po debiucie musiał #!$%@?ć z Polski przed peerelowską władzą. Jako dziecko przeżył Holocaust. Niesławna grupa Charliego Mansona bestialsko zamordowała jego żonę, będącą w błogosławionym stanie. Ale najbardziej kontrowersyjne w tej postaci jest to, że wyruchał nieletnią Samanthę Geimer. Tę samą Samanthę, która od dawna apeluje do władz USA o zakończenie nagonki na pana Romana link chociażby z TVP. Smaczku całej sprawie dodaje, że nieletnia Samantha imprezowała z holiłudzkimi celebrytami za pozwoleniem jej matki
[picrel prawdopodobnego wyglądu Samanthy w czasie jej stosunku z Romkiem]
#neuropa #4konserwy #film #polanski #pedofilia #prokuratorboners #oscary
Pobierz S.....9 - Elo wypok, co sądzimy o Romku Polańskim? Postać kontrowersyjna, bo Żyd, ale...
źródło: comment_91gUwtp1B79xPvO2lk9isPFiFgEy51UE.jpg
  • 7
@SM89: dobra zapiął nastolatkę w tyłek, ale przysłała ją jej własna matka, bo liczyła na hajsy. Jack Nicholson tez tam był i powinien zareagować ale był nieprzytomny od kokainy. Tak czy owak ofiara mu już dawno wybaczyła i chce żeby to skończyć i nie ciągnąć sprawy, no ale sąd jest #!$%@? i nie chce... a sam Roman jest według mnie jednym z najlepszych reżyserów współczesnych. Widziałem jego wszystkie filmy i każdy
@SM89: Chyba tylko Kubrick był równie wszechstronnym reżyserem co Polański. Osobiście uważam go za jednego z najlepszych filmowców w historii, a na pewno za ulubionego, obok Formana i Finchera (to inny kaliber, inne czasy i inne kino, ale "kupuje" mnie każdym swoim filmem). I warto też dodać, że Roman oprócz bycia genialnym reżyserem jest też świetnym aktorem.
@SM89: ogolnie sam seks z nastolatką potępiam (bo gwałt to nie był), którą własna matka potraktowała jak kawałek mięsa, tym bardziej powinno mu się takiej dzieczyny zrobić po ludzku żal ( ͡° ʖ̯ ͡°) i nie jest to pedofilia, a efebofilia
ALE uważam, że nie powinien już być o to juz cigany, nie powinna mu grozić za to kilkuletnia odsiadka, mysle, ze lincz spoleczny, ktory przeszedł jest