Wpis z mikrobloga

@lubielizacosy: to limitowane wydanie Nike w kolaboracji z Supreme, ciezko je dostac, beda fajna czescia mojej kolekcji butow, kupic je a zwykly model nike dla ciebie nie ma znaczenia a dla mnie robi robote :) podoba mi sie
  • Odpowiedz
@Kacorek: nie wstawilam tego dla atencji tylko dla zbicia piatek, pokazania ze udalo mi sie je powinac, ludzie ktorzy sa in2 streetwear/kicksy ogarniaja temat, nie sadzilam ze wzbodze tyle negatywnych emocji, widac polska nie jest gotowa na snikers gre ;)
  • Odpowiedz
@sajko: Nie jest gotowa na #!$%@? pieniędzy. Ale jak wolisz No. Ja Ci do portfela nie wchodzę i nie mam zamiaru. Dla mnie kupno butów zwykłych butów powyżej 350zl to zbytek. Przykro mi, że chwalisz się takimi zakupami na portalu na którym jesteś nie od dzisiaj i Dziwisz sie że wzbudzasz negatywne emocje. Meh...
  • Odpowiedz
@Kacorek żyjemy w XXI wieku, buty dla kolekcjonerów to coś więcej niż łapcie z łyka. Ludzie mają fioła na punkcie samochodów, modeli do sklejania, znaczków, zwierząt, więc czemu nie butów? Ktoś jest w stanie zapłacić grube cebuliony za figurkę, która dla mnie jest tylko zbierającym kurz bożkiem meksykańskim, ale dlaczego miałabym przez to bóldupić? Nie moje dolany, nie moje hobby, ale przynajmniej rozumiem, co kieruje hobbystami.
  • Odpowiedz