Wpis z mikrobloga

Naprawdę podziwiam ludzi, którzy wyszli z brązu grając samemu i nie OP pickami. Gra tutaj jest naprawdę ciężka, średnio co 2 gry w drużynie można znaleźć jakiegoś trolla, albo innego śmieszka. Naprawdę nie musicie mi pisać, że powinienem grać bardziej drużynowo jak tu się nie da tak oraz wiele innych powodów przez, które przegrywam (bo według większości ekspertów wina leży zawsze tylko i wyłącznie po stronie osoby żalącej się)... Sam jak sprawdzam moje ostatnie gry (13gier) to porażka była spowodowana w dużej części (!) przeze mnie 2 razy. Jedyną opcją, żeby wyjść z brązu to gra ze znajomymi lub tryhardowanie swoim mainem ?
#leagueoflegends
  • 41
  • Odpowiedz
@Ruby302: najprostszą taktyką w brązie jest farmienie i pushowanie, w 99% gier w brązie walka trwa od 1 sekundy do utraty nexusa, zyskujesz przewage golda na splicie i sam robisz gierke np jakim masterem czy trynda, to chyba najprostszy sposób na szybkie wyjscie z brązu
  • Odpowiedz
Grasz gownopostaciami jak ryze który ma najnizszy winrate że wszystkich postaci (a przynajmniej miał jakiś czas temu), albo Lee sinem który jest jednym z trudniejszych championow. Zobacz twoje winratio, jesteś po prostu słaby. Zacznij grać postaciami które są rzeczywiście dobre i proste, odpuść sobie Katarine/ryze/Lee bo nigdy nie wyjdziesz.
  • Odpowiedz
@vvertoi: > Naprawdę nie musicie mi pisać, że powinienem grać bardziej drużynowo jak tu się nie da tak oraz wiele innych powodów przez, które przegrywam (bo według większości ekspertów wina leży zawsze tylko i wyłącznie po stronie osoby żalącej się)...

Czytanie ze zrozumieniem ( )
  • Odpowiedz
@Ruby302:
10 ludzi
Szansa na trolla taka sama u obu druzyn, z tym ze w twojej druzynie jest dodatkowo pedal op.
Wiec druzyna przeciwna ma wieksza szanse na trolla, jesli ty nim nie jestes.
2 lata temu, kiedy wyszeflem z brazu, bylo ciezko, teraz jest to dla mnie piaskownica, gdzie mam zabawe. Jak juz przeskoczysz to jest jak blokada.
  • Odpowiedz
@vvertoi: napisałem post z bólem dupy o to, że trudno mi wyjść z brązu, a Ty się już prujesz jakbym Ci nie wiadomo co zrobił. Nie napisałem, że nie da się wyjść z low elo (kolejny raz czytanie ze zrozumieniem, ale wydaje mi się, że pisanie tego nie ma sensu) tylko, że MI (!) trudno jest grać i zdobywać punkty grając samemu, bez tryhardu :-)
  • Odpowiedz
@Ruby302: to ty się prujesz i zarzucasz mi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem, ja ci zadałem 2 pytania, na które nawet nie odpowiedziałeś. Tej umiejętności najwidoczniej jest brak tobie, bo nie chciałeś, żeby pisać o grze druzynowej, a ja pisałem o czymś zupełnie innym.
  • Odpowiedz
@vvertoi: ale ja nie powiedziałem, że chcę, abyś mnie pytał o różne rzeczy, tylko napisałem post gdzie się żaliłem.
" a ja pisałem o czymś zupełnie innym."
Zacytuję jeszcze raz, teraz specjalnie dla Ciebie powiększę słowa, których nie przeczytałeś/nie zrozumiałeś :
"Naprawdę nie musicie mi pisać, że powinienem grać bardziej drużynowo jak tu się nie da tak oraz WIELE INNYCH POWODÓW PRZEZ, KTÓRE PRZEGRYWAM (bo według większości ekspertów wina leży
  • Odpowiedz