Wpis z mikrobloga

Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama @Maskow , okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie do prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, miał aspergera i bał się wychodzić ze swojej piwnicy. Jedyne co miał to internet, wykop i tag #milionerzy, a nawet to mu zabraliście.
Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa tygodnie temu również mój znajomy z tagu #milionerzy popełnił samobójstwo bo dużo ludzi w internecie po odcinku się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać.

  • 20
@Maskow: O patrz! Mialem wlasnie pisac, ze dzwonila do mnie jego zona w tej sprawie( ͡º ͜ʖ͡º)

Zarty zartami, ale sa granice. Nie sadzilem, ze wypoczki wyleja takie wiadro pomyj na Ciebie.

Wyzwiska i ponizajace oceny na podstawie zmontowanego show, ktore wlasnie tak mialo wg. producentow wygladac i wywolac dane emocje[?] Wy, #!$%@?, jestescie normalni[?]

Macie tu czlowieka od lat, naprodukowal tresci i wystarcza dwa kliki
Przyznam, że czułem żenadę oglądając to (chociaż trochę ze mnie zeszło, jak przeczytałem Twój komentarz, w którym parę ważnych rzeczy dodałeś), ale teraz czuję nie mniejszą patrząc na to, co się w związku z tym odwala. Żeby aż newsy o tym pisać? Ludzi zdrowo #!$%@?ło.
@Maskow: przekaż @Maskow, aby nie przejmował się zbytnio opiniami anonimowych wykopowiczów. Wypadłeś całkiem nieźle, zarobiłeś sensowne pieniądze, jedyne drobiazg jaki zauważyłem to fakt, iż słabo panujesz nad emocjami. Może jakaś drobna nadpobudliwość :), jednak czasami charakterologicznie uzasadniona. natomiast wracając do komentarzy - żeby kuźwa na podstawie zmontowanego występu w TV, gdzie występ odbywa się przed publicznością - do tego uczestnik jest świadom, iż jego zmagania obejrzą miliony widzów (reaguje stresem),