Wpis z mikrobloga

@starface: Wracasz do Polski czy jest to taka objazdówka? W poprzednim roku odwiedziłem Portugalię: Madera + Porto + Lizbona + Albufeira i w dwa tygodnie się wykończyłem :) Na Maderę wróciłbym jeszcze, magiczna wyspa, spokojna, idealna gdy chcesz odpocząć od życia w dużym mieście, żeby wziąć urlop musiałem złożyć wypowiedzenie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja powoli pakuję się do Lwowa na majówkę (to chyba był błąd patrząc po tym ilu znajomych się wybiera) ( ͡º ͜ʖ͡º)
W tym roku jeszcze Malta na tydzień (nie byłem), Berlin na 4 dni(również nie byłem) i Bergamo/jez. Lecco na weekend (już byłem i zawsze chętnie wrócę)
  • Odpowiedz
@lukaszzz: Najpierw z KRK lecę na dwa dni na Gran Canarię, potem przelot do El Aaiun na Saharze Zachodniej i stamtąd mam zamiar śmigać na północ przez najciekawsze miasta i miejscówki (w planie m.in. wejście na Jbel Toubkal, najwyższy szczyt Atlasu Zachodniego :)). Potem prom przez cieśninę i zwiedzanie Gibraltaru, może uda się też pozwiedzać Kadyks, Jerez de la Fronterę i Malagę. Wylot z tej ostatniej :) Loty zamknęły się w
  • Odpowiedz
@lukaszzz: W tym roku Wietnam, lot z dwiema przesiadkami:
Warszawa -> Berlin -> Abu Dhabi -> Ho Chi Minh. Została mi kwestia wiz które w Wietnamie są formalnością ale trzeba ogarnąć i przy okazji kminie podstawowe szczepienia dla spokoju umysłu żeby spokojnie jeść : )
Sama trasa już na miejscu przewidziana na 14 dni, wspinanie się na północ od Ho Chi Minh do Hanoi, może też do Sapa, zobaczymy na ile
  • Odpowiedz
@lukaszzz: Maroko w końcu uznano za najbezpieczniejszy kraj Afryki :) Z kumplem planujemy się przemieszczać na fristajlu, łącznie z autostopami jeśli będzie okazja. Podobno kierowcy zabierają chętnie, tym bardziej jeśli się sypnie kilkoma dirhamami.
  • Odpowiedz