Wpis z mikrobloga

Pamiętacie ten wpis z lampką #blitzwolf BW-LT1S w promocji na #banggood ?
https://eu.banggood.com/Wholesale-Warehouse-BlitzWolf-BW-LT1S-New-Eye-Protection-Smart-LED-Desk-Lamp-Light-Rotatable-Dimmable-1_5A-USB-Charging-wp-Eu-1102704.html
zbijajać punktami wychodziły po US$17.16
wysłana: 2017-04-18 08:53:09
dostarczona: 2017-04-25

Lampka ma kilka trybów (widać je na zdjęciu). W każdym trybie można przyciemniać/rozjaśniać. Każdy ma inną barwę. Ciepła, zimna i mieszana. Jest też funkcja Zzzz 60min :)
W mojej ocenie lampka daje wystarczajaco dużo swiatła (max 530LM) i można uzywać przy wielu czynnościach również te słabsze tryby. Fajnie, że można wybrać sobie temperaturę barwową do danej czynnosci.
Najjaśniejszy tryb zużywa 10.7W a najslabszy 2W. Podczas czuwania: 0.5W
Jest też gniazdo ładowania, moj Mi5 w aplikacji ampere za pomoca kabla Ugreen, pokazuje 1.5A
Wybrałem kolor czarny a wahalem się nad białym i @rybak_fischermann dobrze gadałeś.. teraz żałuje, ze nie kupiłem obu.

widmo82 - Pamiętacie ten wpis z lampką #blitzwolf BW-LT1S w promocji na #banggood ? 
...

źródło: comment_lapCOvtyRo6u4jCgJPVyakvdpN302HxZ.jpg

Pobierz
  • 27
@widmo82: ja jeszcze czekam, listonosz #!$%@? mi przynosi awiza z parodniowymi opóźnieniami. Dzisiaj znalazłem w skrzynce 2 awizo, jedno miało datę 19.04, drugie 20, a mamy już 25. Sprawdzam skrzynkę codziennie, ale na pocztę tak często latać nie będę.

Czemu czarna zła? Kurz widać? Biała wygląda nowocześniej i taką zamówiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) szkoda, że nie są matowe.

Wystarczająco mocno świeci?