Wpis z mikrobloga

@thewhite: nie mam, nie znam, ale protip dotyczący 95% w necie, jak wszystko jest ok i cacy, to ludzie zapominają co i gdzie kupili, gdy cokolwiek nie gra, wtedy lawina negatywow, za każdym #!$%@? razem( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thewhite: Nic konkretnego nie polecę ale najlepiej to przejść się do kilku sklepów i wypróbować jak się leży a nie w ciemno.
Teoretycznie wydawało mi się że wolę twardsze materace niż po wypróbowaniu kupiłem.
@fahrbot np. czy się nie zapada? Jest to dla mnie ważne ponieważ mój aktualny wyraźnie jest zapadnięty w miejscu w którym się siada przed położeniem się (na skraju łóżka) :)
Długo już go używasz?
@thewite W telegraficznym skrócie : bałem sie tez tego zapadania , ale po paru miesiącach (od stycznia bodajże) jest wręcz przekonany ze nie ma takiej opcji. Mam porównanie z dwoma poprzednimi materacami na sprężynie : o niebo lepiej. Mam wielkość 160x200 a waze jakieś 70 kilo. Najlepsze dla mnie jest to ze materac nie przenosi drgań jak sprężyny - śpi sie we dwie osoby bardzo przyjemnie / absolutnie nie widzę żadnych wad.
@thewhite: jeszcze jedno / mój egzemplarz przyszedł z niewielkim (2cm) niedoszytym pokrowcem - jeden telefon i następnego dnia miałem doslany nowy pokrowiec - obsługa klienta naprawdę tip top, bo to można poznać właśnie po sposobie rozwiązywania problemów. Poza tym - 60 dni testu raczej jest honorowane - tym mocno sie kierowałem zakładając ze w razie co zwrócę materac
Czesć @thewhite! Bardzo dziękujemy Ci, że w poszukiwaniu najlepszego materaca dla siebie, zainteresowałeś się naszą firmą! Jeśli masz do nas jakieś pytania dotyczące naszego materaca, firmy czy tego jaka pogoda będzie na majówkę to z przyjemnością na nie odpowiemy mailowo, telefonicznie lub tutaj na Wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°) Co do krążących o nas w internecie opinii to oczywiście, że nie są ona absolutnie wszystkie pozytywne (wystarczy trochę