Wpis z mikrobloga

jestem w posiadaniu ajfona od niedawna. Praktycznie od wczoraj. W Szwecji go znalazłem w takim pomieszczeniu gdzie ludzie zostawiają niepotrzebne rzeczy a cebula tam przychodzi i bierze wszystko, mniejsza z tym. Chodzi o to że jak włączam telefon są jakieś znaki (po szwedzku) i wysoka liczba na tym wstępie do odblokowania ekranu. Jak przesuwam ekran w bok żeby odblokować wszystko w tle jest zamazane a stan baterii i zasięg jest wyrazisty. Jeżeli jesteście specami powiedzcie o co chodzi bądź jak znacie szwedzki to proszę o przetłumaczenie napisu :v (ogółem wpisałem to w google i przetłumaczyło mi że telefon jest niepełnosprawny :<)

#iphone #android #telefony
Pobierz
źródło: comment_7R4cHgRK8ZxqNYXheXuGYUNgBrM3VdW0.jpg
  • 38
@Karol_Bednarczyk: "iPhone jest wyłączony, spróbuj ponownie za minut"

W Szwecji go znalazłem w takim pomieszczeniu gdzie ludzie zostawiają niepotrzebne rzeczy a cebula tam przychodzi i bierze wszystko, mniejsza z tym.

Ogólnie jak #!$%@?łeś telefon, bo wyznajesz zasadę "znalezione nie kradzione" to tylko przypominam, że iPhona jest w #!$%@? łatwo namierzyć, więc lepiej oddaj go właścicielowi.
@donOGR: nie uraziłeś, ten typ wyżej mnie uraził swoją ułomnością. Dlatego napisałem gdzie go znalazłem i wytłumaczyłem na czym te miejsce polega, inaczej nie marnowałbym palcy na historie mojego życia żeby sobie ją przeczytać tak jak to teraz robisz i zasyfiasz sobie mózg zbędą opowieścią :D pozdrawiam
@Karol_Bednarczyk: Mam takiego Mac Booka Air 13 z blokadą. Dzwoniłem do Apple, powiedzieli, że numery seryjne są czyste (nie krtadiony), ale bez dowodu zakupu mi nie pomogą. Chce ktoś kupić? Stan igła.