Wpis z mikrobloga

@Ramzan: ty się nie śmiej ja nawet na wykopie gadałem ze stulejom który twierdził że państwo powinno mu prawnie zapewnić dostęp do kobiety. Oraz zabronić jej odmawiać. Jak mu powiedziałem że jestem gejem i mam chcice oraz żeby pokazał że to naprawdę działa to mnie zablokował .....
  • Odpowiedz
@Ramzan: @dude9: Przecież to #!$%@? fejkiem na kilometr. Ciekawe, czy którykolwiek z niepokornych wykopków zadał sobie trud, żeby to sprawdzić? Bo angielskich źródeł na ten temat nie mogę znaleźć, a podejrzewam, że gdyby ktoś walnął taką głupotę, pojawiłoby się to w międzynarodowych mediach. No ale oczywiście może coś przeoczyłem, albo ktoś biegły w niemieckim znajdzie ten cytat? Na pewno znajdziecie, w końcu nie jesteście bandą niedorozwiniętych pelikanów, czerpiących wiedzę o
  • Odpowiedz
@Ramzan: Pierwsze słowa z podlinkowanej strony:

Hetzer verschickt Fake-Brief im Namen von Claudia Roth


Nie mam pytań. Pewnie też jacyś wysoko postawieni funkcjonariusze to pisali, żeby wprowadzić ludzkość w błąd. Tylko wykopki wyklęte znają prawdę. :D
  • Odpowiedz
@BratJuzew: Wykopki wyklęte postanowiły w styczniu tego roku, wystąpić w bundestagu w imieniu Claudii Roth i manipulować jej wypowiedzią (która notabene odbiła się szerokim echem w Niemieckiej opinii publicznej) tylko po to, by neuropki mogły z dumą oświadczyć że w Kolonii nic się nie wydarzyło. Wysoko postawieni funkcjonarjusze Niemieckiej policji tez "nic nie wiedzieli" o zajęciach w Kolonii, ale gdy nagle zaczęli masowo odchodzić, to okazało się że każdy z niech
  • Odpowiedz