Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym zapytać sie was o poradę w kwestii poznawania ludzi. Mieszkałem kilka lat za granica, wróciłem teraz do PL (duże miasto), kupiłem mieszkanie, fajne auto, zacząłem pracować zdalnie - mieszkam tu juz 3 miesiące, chodzę na boks, mam swoje pasje - ale nie mam tu kompletnie zadnych znajomych. Nie używam sieci społecznościowych, nigdy nie goniłem za ludźmi, ale chciałbym zbudować chociaż mała grupę znajomych wokół siebie. Level 24. Zaczynać od 0 jest cieżko, brak perspektyw na poznanie jakiejkolwiek dziewczyny poprzez brak innych ciekawych ludzi wokół mnie, co notabene świadczy o mnie zle. Przecież nie zapisze sie na studia, bo do niczego mi nie sa potrzebne, poza tym juz wiek nie ten. Dodam jeszcze, ze jestem dość przystojny, na tyle, ze czesto ludzie sie peszą przy mnie. Samotność jest straszna, mozesz mieć w życiu wszystko, ale jak nie masz sie z kim tym dzielić, to wszystko #!$%@?.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 7