Wpis z mikrobloga

+1. Już w sumie na początku eventu był, ale nie było czasu na podsumowanie. Dobiłem do 2kk dustu i od tego czasu wydaję na bieżąco częściowo z wyboru (2kk ładna liczba ( ͡° ͜ʖ ͡°)) a częściowo z przymusu bo poki już się nie nadawały na gymy bez power-upów.
Candy nie trzymałem jakoś specjalnie na event, więc wbite 'tylko' 500k podczas tych dni.
#pokemongo
piotrr_ - +1. Już w sumie na początku eventu był, ale nie było czasu na podsumowanie....

źródło: comment_H4jF5rLRCxExXjLrwRHafFsGOgtTV8yd.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Z takich nowości to Dragon95 (DrT/HB, na zdj bez żadnego power-upa) bo w końcu udało się trafić na fajnego Dratini (704cp przed ewo ( ͡° ͜ʖ ͡°)), Blissey91 z Chansey złapanej podczas walentynkowego eventu, Snorlax89 złapany z ~2720CP (mój rekord), Vapek 100 dostawał regularnie jeść.
Obecnie poksy wystarczają do zbierania 100 monet dziennie, więc dust idzie w jakieś dłuższe projekty niewidoczne na screenie (Espeon100, Snorlax91,parę Vapków z dobrym
piotrr_ - Z takich nowości to Dragon95 (DrT/HB, na zdj bez żadnego power-upa) bo w ko...

źródło: comment_Incq79EHgnRxqMqMMnqu6Rkmh79YsYmB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hubstein: Wiesz, do dzisiaj niektórzy przeliczają na miliony, mówią na policję milicja i mówią ZSRR, Czechosłowacja i Jugosławia. A ty mówisz o grze, która ma kilka miesięcy i którą nadal obserwuje prawie 1000 mirków.
A tak serio to

  • Odpowiedz
@KisielBB: wiesz na tego Dratiniego trafiłem dosłownie ze 2 dni temu a oprócz niego mam tylko jeszcze jednego z iv >90, ale niziutkie cp. @robin_caraway: miałbym podobnie, ale ustaliłem że nie maksuję ponad 2.6k Vapków ze słabym IV i się twardo trzymam :D
  • Odpowiedz